Spring beauty haul

I enjoy pink stuff. I even have a candle with pink wax, isn’t she a beaut? Recently I’ve been adding a few new items to my beauty collection. And I’ve noticed there is (unconsciously) a pink theme going on. So obviously I had to share my joy with the world.

Růžovou barvu můžu. Dokonce mám i svíčku s růžovým voskem, no není nadherná? V poslední době jsem svou sbírku kosmetiky doplnila o pár nových kousků. A všimla jsem si, že (nevědomky) jsou všechny produkty růžové. To mě samozřejmě potěšilo a chci se proto s vámi podělit o mou radost.

Dior Addict Lip Glow in Berry

I am a big fan of Dior Addict lip glows. The balmy formula reacts to your unique chemistry of your lips and gives you the perfect hue. I have a little bit left of last years shade Lilac and when I found out Dior did their lip glow in Berry shade this year, it was a no brainer for me. It’s the darkest shade of all the Lip glows and my favorite! Also it’s nourishing and long lasting – they stain your lips.

Jsem velkou fanynkou balzámů na rty Dior Addict. Jejich složení reaguje na jedinečnou chemii vašich rtů, které mají po nanesení balzámu perfektní růžový odstín. Minulý rok měl Dior tento balzám v odstínu Lilac, ze kterého mám už jen zbyteček, takže jakmile jsem se dozvěděla, že letos ho mají v odstínu Berry, neváhala jsem. Ze všech odstínů Lip glow je to ten nejtmavší a můj nejoblíběnější! Je také dobré vědět, že tyto balzámy jsou hodně hydratační a mají skvělou výdrž – na rtech vám zanechají hezký růžový stain.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Palette

Finally! I got my hands on the Modern Renaissance palette by the brand Anastasia Beverly Hills. This eye shadow palette contains 14 gorgeous neutral and berry shades. I’ve heard so many good reviews, so I couldn’t have waited any longer to try it. All eye shadows are very buttery and pigmented, wow! The shade Warm Taupe looks like a very me everyday shade. Also Antique Bronze just screams my name!

Konečně! Do rukou se mi dostala paletka Modern Renaissance od značky Anastasia Beverly Hills. Tato paletka  obsahuje 14 nádherných neutrálních berry očních stínů. Slyšela jsem na ní tolik dobrých recenzí, že jsem se nemohla dočkat, až ji vyzkouším. Všechny stíny jsou máslové a opravdu pigmentované, wow! Odstín Warm Taupe bych klidně nosila každý den. A u odstínu Antique Bronze jsem si taky jistá, že mě bude hodně bavit!

 

Stila Stay All Day MATTE’ificent Lipstick in Coquille

While I was putting the Modern Renaissance palette into my basket on Cult beauty, I remembered they also stock Stila. I was lusting after the All Day MATTE’ificent lipstick in the shade Coquille an unhealthy amount of time. Coquille is my perfect nude mauve shade, I would say it’s similar to the Bite Beauty Matte Créme Lip Crayon in Cava. Sadly you can’t get Bite beauty products here in Europe, so I am that much more pleased I own Coquille now. Some matte lipsticks can be very drying but not in this case. I was very intrigued by how smooth, long lasting and pleasant on my lips this product is. If you hate drying products on your lips but still want to dip your toes into the matte lipstick pool, this one is the perfect choice.

Když jsem na Cult beauty kupovala paletku Modern Renaissance, vzpomněla jsem si, že u nich seženu také značku Stila. Po rtěnce All Day MATTE’ificent v odstínu Coquille jsem pokukovala víc než je zdrávo. Coquille je pro mě tím perfektním nude mauve odstínem. Řekla bych, že je dost podobný matné rtěnce od Bite v odstínu Cava. Bohužel v Evropě Bite produkty neseženete, a proto jsem ještě víc nadšená, že mám Coquille ve sbírce. Některé matné rtěnky můžou být hodně vysušující, ale není tomu tak v případě této rtěnky od Stila.  Zaujalo mne, že rtěnka je jemná, dlouho trvající a příjemná na rtech. Pokud nesnesete na rtech vysušující produkty, ale přesto chcete zkusit nějakou z nepřeberného množství matných rtěnek, tahle je tou pravou volbou.

Maybelline Lash Sensational Luscious Mascara

Maybelline mascaras are one of my drugstore favorites. I love their Lash Sensational one, especially the waterproof version. When I was browsing the isles of my local drugstore I’ve spotted the Lash Sensational Luscious mascara. It is supposed to be volumizing and containing precious oils for a softer, denser finish. I am all about volume on my lashes, so we will see.
Enjoy Sunday!
MM

Řasenky Maybelline patří k mým nejoblíbenějším produktům z drogerie. Už několik let ráda používám řasenku Lash Sensational, obzvláště voděodolnou verzi. Když jsem byla naposledy v mé oblíbené drogerii, všimla jsem si řasenky Lash Sensational Luscious. Jejím úkolem je dodávat objem a také má obsahovat vzácné oleje pro jemnější a hustší řasy. U řasenek preferuji více ty na objem než prodlužující, takže uvidíme, jak si tato řasenka poradí.
Hezkou neděli!
MM