Jumpsuit love

Oh boy, for how long I’ve been looking for the perfect jumpsuit. The main struggle while looking for it was the length. Because I am not the tallest person, every jumpsuit I’ve tried was simply too long. Imagine my reaction when I’ve finally found it! It’s this white dotted black jumpsuit by Mango. I can’t get enough of it. Prepare yourselves to see it a lot!

Pane jo, jak dlouho jsem hledala můj vysněný overal… Největší potíž byla asi délka. Jelikož nepatřím mezi ty nejvyšší, tak mi každý byl strašně dlouhý. Asi si dokážete představit, jak jsem byla nadšená, když jsem ho objevila! Je to tento černý overal s bílými puntíčky z Manga. Nemůžu se ho nabažit. Připravte se, teď ho uvidíte opravdu často!

This jumpsuit has the perfect cropped length. It’s so comfortable and the dark color is only a plus with a little toddler. That day we went to Prague’s airport to celebrate its 80th birthday and it was little bit chilly there, so I put on a black t-shirt underneath. It’s perfect to wear with something underneath or you can wear it on its own when the temperature rises. The little frills add a bit of cuteness to it, but just that enough. Another great thing – it has pockets! Like I said it’s the perfect jumpsuit.

Overal má skvělou kratší délku, takovou jsem přesně chtěla! Je velice pohodlný a tmavá barva je výhodou, když máte malé děcko. Ten den jsme se vydali na oslavu 80. narozenin pražského letiště Václava Havla a kvůli větru tam bylo trošku chladněji. Proto jsem si pod overal vzala černé tričko. Na tomto overalu se mi líbí variabilita, můžete ho nosit jednak s něčím pod, a nebo když je tepleji, tak i jen samotný.  Drobné volánky mu dodávají na roztomilosti, ale přesně tak akorát. A další úžasnou věcí je, že má kapsy! Prostě je to perfektní kus do mého šatníku.

That day we have been little bit twinning with my little boy and I don’t mind at all!

Ten den jsme se se synkem trošku outfitově sladili a vůbec mi to nevadilo!

 

I’ve paired it with one of my favorite bags from Paul and Joe Sister. It’s suede and I was little bit afraid it would get ruined easily, but I have it almost for a year now and it still looks perfect. I love that bright blue color, the tassels. Actually the most incredible thing about this bag is the amount of stuff you can put in it. It’s a perfect choice for a mommy! The leather black thin striped sandals are by COS. I adore COS shoes and so does my husband. The are always great quality, they last and look just great.

Overal jsem doladila mojí oblíbenou kabelkou od Paul and Joe Sister.  Nejdřív jsem se o ni bála, že se mi snadno zničí, když je semišová. Mám ji už skoro rok, ale pořád vypadá skvěle. Zbožňuju tu výraznou modrou barvu a třásně. A vlastně, co je na této kabelce nejlepší, je kolik se toho do ní vejde. Taková kabelka se hodí nejen na moje nezbytnosti, ale i mého synka. Je to parádní volba pro každou maminku. Kožené sandálky s tenkými pásky jsou z COS. Myslím si, že v COS boty prostě umí a toho samého názoru je i manžel. Pokaždé jsou kvalitní, vydrží a vypadají super. 

He’s in a total aviator mood these days! Let’s talk a bit about dressing a little boy. I like to dress him mainly in clothes by Zara and COS. Next and H&M are fine as well. Simply it has to be to my style, comfortable and practical. If I have to be honest I have struggled a little bit in the beginning when I’ve found out we’re having a boy. There are these cute girls clothes everywhare and I think you have to think about it more when it comes to clothing a little boy. Zara does cute interesting stuff for little boys and COS does unique, quality garments. So i like to combine these brands and I have to say I am very pleased with his style. Hopefully he will maintain it while developing his own style or at least have the basics under his skin when he’s grown up.

Synek poslední dobou zbožňuje letadla a všechno s nimi spojené! Ale pojďme si na chvíli popovídat o oblečení pro malého rošťáka. Nejraději ho oblékám do oblečení ze Zary a COS.  Next a H&M jsou taky v pohodě. Když jsem se dozvěděla, že budeme mít chlapečka, tak mi trošku trvalo, než jsem se zorientovala a našla si dobré značky. Musí mi sedět stylem, být pohodlné a praktické. Všude jsou jen samé roztomilé holčičí oblečky, a když máte šatit malého chlapečka, tak mi přijde, že člověk musí více hledat a být prostě vynalézavější. Zara dělá roztomilé a zajímavé věci pro malé kluky a COS zase šije jedinečné a kvalitní kousky. Takže nejraději kombinuji oblečení převážně z těchto dvou domů. Musím říct, že jsem s jeho stylem velmi spokojená. Doufejme, že si ho udrží (alespoň nějaké základy), až vyroste a bude si sám hledat svůj styl. 

The cute jumpsuit is by Zara so is the hat above, the T-shirt is H&M and the cardigan by COS. Oh and leather shoes with a star are by Czech brand Fare.

Roztomilý overal je ze Zary, stejně tak jako čepice výše na fotce, tričko je H&M a propínací svetřík je z COS. A kožené botičky s hvězdou jsou od české značky Fare. 

 

 

 

 

 

 

 

Well my hunt for a jumpsuit is finally over! It has the summer in the city vibes and I just can’t stop wearing it!

MM

Tak a moje pátrání po perfektním overalu je u konce! Hodí se přesně do letního života ve měste a já ho nemůžu přestat nosit!

MM