Summer beauty handbag essentials

Summer is here and the higher temperatures with it. They are so high currently I might melt off while writing this. As a handbag lover I’ve wanted to share with you what I like to carry around beauty wise to make my life a bit bearable in the heatwave days. Well, let’s have a look at all the gems inside my bag!

Léto je tady a s ním i vysoké teploty. Momentálně tak vysoké, že se snad při psaní rozpustím. Jako velká milovnice kabelek jsem se s vámi chtěla podělit o to, co v nich ráda nosívám, aby mi v těch velkých vedrech bylo aspoň trochu příjemněji. Tak se podívejme, jaké poklady se uvnitř ukrývají!

Some kind of fragrance is a staple in my bag. I’ve talked about my favorite summer scents recently and this Jo Malone Wood sage & Sea salt is definitely another summer favorite of mine. It’s light, but woody, perfect summer scent.

V mé kabelce vždy mívám nějakou vůni. Nedávno jsem se rozpovídala o mých oblíbených letních parfémech, a tato vůně Wood sage & Sea salt od Jo Malone rozhodně patří k mým letním favoritům. Je lehounká, ale zároveň dřevitá, prostě perfektní letní vůně.

I love these ,,white” powders for touch ups during the day. And this one Radiance Perfect Universal HD Translucent Powder by YSL is fantastic. It comes very handy especially when the temperature rises. It mattifies the skin and makes it velvety without looking cakey or chalky. Perfect handbag companion!

Zbožňuju tyto ,,bílé” pudry k úpravě líčení během dne. Tento Radiance Perfect Universal HD Translucent pudr od YSL je úžasný. Obzvláště, když teploty stoupají, je šikovné ho mít po ruce. Pleť zmatňuje a je po něm taková sametová, aniž by vypadala moc pudrově. Perfektní společník do kabelky!

Another thing I like to carry around is some kind of lipstick product. I still enjoy my May favorite Juicy shaker by Lancome in the shade Top Gum. These two products are just enough for touch ups as I tend to wear lighter makeup during summer.

Co mi v kabelce rozhodně nesmí chybět, je nějaký produkt na rty.  Stále mě baví můj květnový oblíbenec Juicy shaker od Lancome v odstínu Top Gum. V létě nosím lehčí líčení, a tak mi tyto dva produkty k úpravě během dne bohatě stačí.

Hand cream is a no brainer for me when it comes to what I like to have with me. This Verbena cooling hand cream by L’Occitane smells so refreshing and it’s very pleasant to use. In general the Verbena range is perfect for summer. I love to use the shower gel and the body salt scrub, it smells divine! If you haven’t tried anything from this Verbena range, definitely recommend it for the summer months.

Bez přemýšlení je jasné, že krém na ruce do mé kabelky rozhodně patří. Tento chladivý verbenový od L’Occitane voní úžasně svěže a na rukou je velmi příjemný. Všeobecně se na léto verbenová řada skvěle hodí. Nejraději mám v této vůni sprchovový gel a tělový peeling se solí, oba voní nádherně! Pokud jste zatím ještě verbenovou řadu nezkusili, rozhodně ji na léto doporučuji.

I like to use my Alpha H daily moisturizer with SPF 50 on my face and a separate sunscreen on my body. When I am out and about I love to refresh my skin with this Hydra bomb multi-protect spray by Garnier. It’s fab for topping up your sunscreen and it’s refreshing at the same time. I have the same kind of product by Bioderma and it is great too. Perfect for the summer in the city vibe.

And what about your handbag staples?

Enjoy your Sunday!

MM

Na obličej používám můj oblíbený denní krém Alpha H s SPF 50 a na tělo separatní krém s faktorem. Když jsem venku, tak se ráda osvěžuji tímto Hydra bomb multi-protect sprejem od Garnier. Je jednak super k osvěžení, když je vedro, ale také k doplnění ochranného faktoru. Podobný produkt mám také od Biodermy, na léto ve městě se oba hodí skvěle.

A jaké nezbytnosti nosíte ve svých kabelkách vy?

Tak hezkou neděli!

MM