Summer in the city

It’s almost 3 months after my wardrobe refinement thanks to the book The Curated closet. I am very pleased with the state of my closet. And I’ve managed to add a few pieces which were on my wishlist! A jumpsuit, black skinny trousers, blazer, dress and one or two tops. I am still on the hunt for the rest of my list, but I am taking my time. One item that I’ve been missing in my wardrobe and can now tick off my list is a simple white t-shirt.

Už je to skoro 3 měsíce od té doby, co jsem si díky knize Curated closet doladila styl, a tím i obsah mého šatníku, se kterým jsem nyní velice spokojená. Také se mi podařilo sehnat několik kousků, jenž jsem měla na wishlistu. Overal, černé úzké kalhoty, sako a jeden nebo dva topy. Po zbytku wishlistu zatím pátrám a dávám si na čas. Jednu věc, co mi v mém šatníku chyběla, bylo rozhodně jednoduché bílé tričko, a to si nyní už také můžu odškrtnout.

I’ve found it on my beloved Parisian e-shop Sézane. It’s this white Sadie t-shirt from the Holiday collection. I love the style of it, the quality and how minimal it is but at the same time it’s interesting because of the pink Holiday embroidery. Simply a white t-shirt with a twist!

Objevila jsem ho na mém milovaném pařížském e-shopu Sézane. Je to toto bílé tričko Sadie z Holiday kolekce. Moc se mi líbí styl, kvalita a také, jak je tričko jednoduché a zárověň má něco navíc díky růžové výšivce nápisu Holiday. Prostě zajímavé bílé tričko!

 

 

 

 

Trousers are Zara, shoes by Cos and bag is Paul & Joe Sister.

Kalhoty jsou ze Zary, boty COS a kabelka je Paul & Joe Sister.

When it’s warm outside but not that much you would go swimming that’s the perfect time to get ice cream, one of my favorite places in Prague is definitely Puro. They make delicious ice cream, some flavors are vegan and have also gluten free cakes on the menu. I like this place and my son does too. He knows he’ll get a tasty croissant. Because it’s located near the river, you can grab the ice-cream to go and have a nice sweet walk along the riverbank.

Když je venku hezky teplo, ale ne zas tolik, že byste se vyrazili koupat, je to přesně ta správná doba zajít si na zmrzlinu. Jedním z mých oblíbených míst v Praze je rozhodně Puro. Mají úžasnou zmrzlinu, některé příchuti jsou veganské a v nabídce mají také bezlepkové dorty. Toto místo mám moc ráda stejně jako můj syn. Ví, že tam dostane vynikající croissant. Puro je blízko řeky, takže si můžete vzít zmrzlinu s sebou a užít si krásnou sladkou procházku na nábřeží.

 

 

Ring is by & Other Stories, another one of my favorite places to shop. The sunglasses are the Dior So Real and I had to look for the rose gold version a very long time. I still adore them. My pretty makeup bag is also by Sézane, I love the print and it fits exactly what I need during the day out in the city.

Prsten je z & Other Stories, kde také ráda nakupuju. Sluneční brýle jsou Dior So Real, tuto verzi v provedení s růžovým zlatem jsem dlouho sháněla a pořád je zbožňuju. Taštička na makeup je také Sézane, moc se mi líbí potisk a její velikost, vejde se mi do ní přesně to, co potřebuju, když jsem venku ve městě. 

 

 

Well that’s my go-to look for summer in the city with my latest wardrobe addition.

Enjoy your Sunday!

MM

Tak toto je můj oblíbený outfit na léto ve městě s mým posledním úlovkem do šatníku.

Tak hezkou neděli!

MM