Current style favorites

I love the colorful summer days and my wardrobe clearly does as well. I’ve injected a little bit of color to my closet and I have to say it definitely brings me joy.

Letní dny hrají všemi barvami a já to zbožňuju. Můj šatník zřejmě také. Musím říci, že mě teď barevnější kousky prostě baví. 

Denim jacket is the perfect choice for days when it’s a bit chilly outside. I’ve wanted to have one for ages, but I couldn’t find the right one. Until I met this piece from Zara. I love Zara at the moment. Hi, I’m a Zara addict 🙂 The jacket is just perfect, I like the cut, color and paired with my Chanel brooch it is a summer staple piece in my closet now.

Když je venku trošku chladněji, džínová bundička je přesně tou správnou volbou. Po té mé vysněné jsem pátrala opravdu dlouho. Dokud jsem neobjevila tuto ze Zary. Jen tak mezi námi, Zaru momentálně miluju. Ahoj, jsem závislá na Zaře 🙂 Ale zpět k bundě, je perfektní, líbí se mi střih, barva a v kombinaci s mojí Chanel broží je jedním ze základních kousků mého letního šatníku. 

I love to wear midi dresses in summer in the city. These are my favourites, both by Zara, no surprise here.

Ve městě přes léto nejraději nosím midi šaty. Tyto jsou moje oblíbené, oboje ze Zary, což není žádné překvápko.

 

I don’t have to repeat that sunglasses are a summer essential for me. But not every shape suits me. To be clear most shapes don’t suit me. So when I found the Dior So Real sunglasses I got two. Still love them. Ray Ban Aviators are also a great choice for me, classic that never goes out of style.

Nemusím se opakovat, že sluneční brýle jsou pro mne nezbytným letním doplňkem.  Ale ne každé mi sluší. No vlastně, většina mi nesluší. Takže když jsem objevila tyto So Real od Dior, tak jsem si postupně pořídila hned dvoje. A stále je miluju. Aviátory Ray Ban mi také sednou, jsou to takové klasiky, které budou prostě vypadat pořád skvěle. 

I like to wear summer tops in lighter colors with interesting details like slogans, stripes, polka dots. These are my favorites mostly by Zara, Mango and my beloved Sézane.

Letní topy mám nejraději ve světlých barvách se zajímavým detailem jako nápisy, proužky, puntíčky. Toto jsou moje oblíbené převážně ze Zary, Manga a z mého milovaného Sézane.

Since my son isn’t a baby anymore (even though I sometimes wish the time would stop for a moment) I try to wear more and more jewelry. It still are baby steps for me, but I have to say I enjoy it.

Od té doby, co můj synek už není nějaké miminko (I když bych si někdy přála, aby se čas na chvíli zastavil), snažím se šperky nosit častěji. Sice se snažím pozvolna, ale opravdu si to užívám.

And the best for last. This red, round bag completely stole my heart. I’ve lusted for a round bag for a while now and when I’ve spotted this Mango one it was love at first sight. It’s leather, perfect size and it surprised me how many things I can actually fit in it. Every outfit looks fun with it. Can’t wait to bring it with me to our Italian holiday!

MM

A to nejlepší na konec. Tato červená, kulatá kabelka mě totálně dostala. Kulatou kabelku jsem chtěla už nějakou chvíli, a když jsem zahlédla tuhle v Mangu, byla to láska na první pohled. Je kožená a má skvělou velikost. Úplně mě překvapilo, kolik se do ní vejde. A každý outfit s ní hned vypadá zábavněji. Nemůžu se dočkat, až si ji vezmu s sebou na naši italskou dovolenou!

MM