The slogan tee that stole my heart

Oops, I did it again. I guess, I am officially a slogan t-shirts hoarder now. I just can’t resist. I think they look cool, make everything look interesting and I just adore them.

Oops, a opět jsem podlehla. Přijde mi, že se můžu ofiko zařadit mezi sběratelky triček s nápisy. Prostě jim nemůžu odolat. Jsou cool, všechno s nimi vypadá zajímavěji a zkrátka je zbožňuju. 

 

When I was polishing my wardrobe with help of the book The Curated closet I told myself I want a pink slogan tee. I had my eyes on one by Bella Freud, but when I saw this gorgeous one by Rouje I was sold within seconds. Just look at it! It’s pink, has that retro vibe, which I like and looks gorgeous. I love it!

Když jsem si s pomocí knihy The Curated closet ladila šatník, tak jsem si řekla, že bych rozhodně „potřebovala“ růžové tričko s nápisem. Pokukovala jsem po jednom od Bella Freud, ale jak jsem spatřila toto úžasné od Rouje, byla jsem během sekundy rozhodnutá pro toto. Jen se na něj podívejte! Je růžové, stylem retro, což se mi moc líbí a vypadá božsky. Miluju ho!

The Parisian brand Rouje has been founded by the beautiful Jeanne Damas and I love everything on their site. You know I am a big fan of Sézane, so the thing I would love Rouje as well it’s no surprise here. If you haven’t heard about this brand, definitely check it out.

Pařížskou značku Rouje založila krásná Jeanne Damas a na jejich webu se mi líbí prostě všechno. Jak už asi víte, jsem velkou fanynkou Sézane, takže asi nikoho nepřekvapí, že se mi věci od Rouje líbí také. Pokud jste o této značce ještě nic nezaslechli, rozhodně si dopřejte chvilku ji více poznat. 

 

 

 

 

Well, I am in love, again and I love wearing it! It looks great with jeans, vichy patterned skirt, black trousers, oh, the endless options!

Enjoy your Sunday!

MM

Tak jsem se opět zamilovala a nemůžu se dočkat, až ho provětrám víc a víc! Vypadá skvěle jen s džíny, se sukní se vzorem vichy nebo černými kalhotami. Tolik nekonečných možností!

Tak hezkou neděli!

MM