RMS Beauty: Buriti bronzer & Living Luminizer

RMS Beauty is definitely one of my favorite brands. The entire range of chemical free products and first real organic makeup brand by Rose-Marie Swift is based around raw food principle of not killing the ingredients with chemicals. RMS Beauty products are formulated with raw, food grade and organic ingredients in their natural state, allowing their living, healing attributes to penetrate and rejuvenate the skin. I adore it. The philosophy about supporting natural beauty and not covering your face with layers of chemicals is so spot on. Not every product I use is natural, but at least I try think about it and make an effort. Which is super easy with such good products by RMS Beauty! When I was pregnant with my son I’ve been wearing the Un-cover up as foundation or concealer and I really enjoyed it. So when my „cream products“ obsession begun I had to get my hands on two excellent products from the RMS Beauty range.

RMS Beauty rozhodně patří k mým nejoblíbenějším značkám vůbec. Celá řada produktů bez chemikálií, a vlastně první opravdová bio dekorativní kosmetika, byla založena Rose-Marií Swift na principu raw stravy, kdy suroviny nejsou ničeny chemickými procesy. Produkty RMS Beauty jsou vyráběny ze syrových, poživatelných a organických surovin v jejich přirozeném stavu, aby umožnily jejich žijícím, hojivým složkám proniknout do pleti a oživit ji. Tento přístup se mi opravdu moc líbí. Filosofie podporující přirozenou krásu a odmítání zakrývat pleť vrstvami chemikálií je zcela na místě. Ne každý produkt, který používám, patří mezi ty organické, ale alespoň se nad tím zamýšlím a snažím se. Což je opravdu jednoduché s tak skvělými produkty od RMS Beauty! Když jsem čekala mého synka, tak jsem jako makeup nebo jen korektor používala výhradně jejich Un-cover up a byla jsem moc spokojená. Takže, když mě popadla „posedlost krémovými produkty“, tak jsem si  velice ráda pořídila od RMS Beauty další dva úžasné produkty. 

When I finally got the Living Luminizer I thought why didn’t I get it sooner?! It’s an ultra sheer highlighter with a translucent, satin-pearl finish. It gives your skin the most natural luminous glow and you look instantly fresh. Living Luminizer contains nourishing coconut oil (you know everything with coconut is my thing) and another great ingredient, which is rosemary extract. Also it’s not greasy or sticky at all. For me it is a must have product and everyone should try this!

Když jsem si konečně pořídila Living Luminizer, tak jsem si hned říkala, proč jsem si to nekoupila dříve?! Jedná se o ultra jemný rozjasňovač s průsvitným, perleťovým finišem. Vaší pleti dodá nádherný přirozený jas a okamžitě vypadáte svěže. Obsahuje výživný kokosový olej (jistě víte, že si ujíždím na všem kokosovém) a další skvělou složku, a tou je výtažek z rozmarýnu. Tento produkt není vůbec mastný či lepivý. Pro mě je tento rozjasňovač už nezbytností a myslím si, že by ho měl každý vyzkoušet!

I’ve swatched both products heavily, to see more of the shades: Buriti bronzer and Living Luminizer.

Naswatchovala jsem pro vás oba produkty docela silně, aby byly hezky vidět odstíny: Buriti bronzer a Living Luminizer. 

 

 

This Buriti bronzer is awesome. It’s an ultra sheer, cream bronzer without being orange, that gives your skin that sun kissed look. And I am all about that. This bronzer contains Buriti oil pressed from Brazilian moriche palm tree, it’s an oil highest in Vitamin A and Beta-carotene. I just adore how natural it looks. If you want your skin to have that sun kissed, healthy glow, just get this bronzer, like I said it’s awesome.

And what about you and RMS Beauty?

MM

Tento Buriti bronzer je skvělý. Jedná se o ultra jemný, krémový bronzer bez oranžového nádechu, prostě s ním máte krásnou sluncem políbenou pleť. A to je přesně něco pro mě. Obsahuje lisovaný palmový Buriti olej s vysokým podílem vitamínu A a betakarotenu. Nejvíce se mi na něm líbí, jak přirozeně na pleti vypadá. Pokud chcete mít takový ten zdravý, sluncem políbený vzhled, tak si rozhodně pořiďte tento bronzer. Jak už jsem řekla, je skvělý.

A co vy a RMS Beauty?

MM