& Other Stories haul and other bits from Italy

& Other Stories is one of my favorite shops, that’s for sure. When I found out there is one in Bologna, I had to go there and I loved it. It has three floors where you can admire all their stuff. I got ,,lost” there for almost two hours and no, I have no regrets. Well, let’s see which gems I got there! I’ve also included a few other bits I got on our Italian holiday.

& Other Stories rozhodně patří mezi mé oblíbené obchody. Když jsem zjistila, že jeden mají i v Bologni, tak jsem tam prostě musela, a opět se mi tam moc líbilo. Boloňský obchod má tři patra, kde můžete obdivovat všechny ty úžasné věci. ,,Ztratila” jsem se tam asi na dvě hodinky a vůbec toho nelituji. Tak se pojďme podívat, jaké poklady jsem si tam pořídila! Také vám zde ukážu pár dalších úlovků, které jsem si pořídila během naší italské dovolené. 

 

When I saw this slogan tee it had to be mine, just look at it!

Když jsem zahlédla toto tričko s nápisem, muselo být moje, jen se na něj podívejte!

I LOVE candles from & Other Stories. I had so many already so I wanted to try something new and this one called Burspråket smells divine. On their website it’s described as ,,Bright lemon and warm oud accord emulate the sun streaming into the Stockholm Atelier.” If you haven’t tried a scented candle from & Other Stories I highly recommend you do, because they are great quality, last a long time and have very unique scents.

MILUJU svíčky z & Other Stories. Měla jsem jich už docela hodně, tak jsem chtěla zkusit nějakou novou vůni, a tato pod názvem Burspråket voní nádherně. Na webu ji popisují jako ,,Citronová vůně s hřejivými tóny oudu napodobující sluneční svit, který proniká do Stockholmského ateliéru”. Pokud jste ještě nikdy svíčku z & Other Stories neměli, doporučuji je vyzkoušet, protože jsou velice kvalitní, vydrží dlouho a jejich originální vůně jsou prostě top. 

 

 

When I saw this jumper in the store I had to leave with it even though outside was 37 degrees! The lilac color got me, I adore it. So I am patiently waiting now for colder weather so I can finally wear it.

Když jsem v obchodě uviděla tento fialkový svetr, nemohla jsem ho tam nechat, a to i když venku bylo zrovna 37 stupňů! Ta fialová barva mě dostala, je úžasná. Takže teď trpělivě čekám na chladnější počasí, abych ho konečně mohla nosit.

 

 

 

I’ve actually visited & Other Stories twice during our stay in Bologna. Oops! And the second time I fell in love with this striped t-shirt it’s perfect!

Během našeho pobytu v Bologni jsem byla ve Stories dvakrát. Oops! A když jsem tam byla podruhé, tak jsem se zamilovala do tohoto pruhovaného trička, je perfektní!

 

 

I love their jewelry so I couldn’t leave this necklace there.

Miluju jejich šperky, takže jsem tam tento náhrdelník prostě nechat nemohla.

 

I am big fan of their beauty stuff too. The hand creams are fab and when I saw they have one from the Perle de Coco range I had to buy it. With notes of caramel, coconut and vanilla it just smells delicious. I would eat it if I could. I also got a lip balm and a lipstick. I had already a few so I knew they are great quality. My new one is in the shade Fedora mauve, it’s definitely my color!

Jsem také velkou fanynkou jejich beauty sekce. Krémy na ruce mají úžasné, a když jsem spatřila tento z řady Perle de Coco, musela jsem ho mít. Kombinace karamelu, kokosu a vanilky voní k nakousnutí. Kdybych mohla, tak bych ho snad i snědla, jak voní úžasně. Také jsem si koupila balzám na rty a rtěnku. Už jsem pár rtěnek od nich měla, takže vím, že jsou opravdu kvalitní. Moje nová je v odstínu Fedora mauve, což je rozhodně moje barva!

 

 

 

I also got socks, these were so cute and you can’t have too much of them. I’ve found this little adorable notebook in a shop on our way to Lago di Garda. I’ve loved stationery since I was a little girl so I got another notebook to my collection.

Také jsem si tam pořídila ponožky, tyhle byly roztomilé a ponožky se nikdy neztratí. Během naší cesty k Lago di Garda jsem objevila tento roztomiloučký zápisník. Už jako malá holka jsem zbožňovala zápisníčky, propisky, penály. Tak mám další do mé sbírky.

 

If you follow me on Instagram you have already seen this straw bag a million times now. We are inseparable! I’ve discovered it in one of the shops near beach in Marina di Ravenna. I’ve wanted a straw bag for a long time. It was my Italian mission to get one and it got acomplished. I love it!

Pokud mě sledujete na Instagramu, tak jste tuto slaměnou kabelku museli vidět už asi milionkrát. Jsme prostě nerozlučné! Objevila jsem ji v jednom z obchodů na pláži v Marině di Ravenna. Slaměnou kabelku jsem chtěla opravdu dlouho. Bylo mojí italskou misí nějakou sehnat a jsem velice ráda, že jsem si přání splnila. Ta kabelka je prostě boží!

Well, I’ve loved & Other Stories, wish there would be one in Prague too! Also special shoutout to a very nice shop assistant who was Czech, what a coincidence! Stay tuned for a beauty haul. As you might have guessed I couldn’t stay away from Italian Sephora, I just couldn’t.

MM

Tak, opět jsem si Stories zamilovala, kéž by byl také jejich obchod i v Praze! Také bych chtěla pozdravit moc milou prodavačku, která byla také Češka, taková náhoda!  Jak vám asi došlo, nemohla jsem nejít do italské Sephory, to bych si neodpustila. O tom bude rozhodně jeden z dalších článků.

MM