August faves

Well, August is gone too quickly for my liking and it’s time to round up my faves. Let’s see what I’ve been adoring the last proper summer month!

Tak nějak mi přijde, že srpen utekl mnohem rychleji, než bych vlastně chtěla. A zas je tu čas na moje oblíbence. Tak se pojďme podívat, co jsem zbožňovala poslední letní měsíc!

This Buriti bronzer by RMS Beauty is just awesome. If you are curious about it, then have a read! It gives you that natural sun kissed look and I love it. I’ve been using it with the Glow expert by By Terry. It’s a perfect combo.

Tento Buriti bronzer od RMS Beauty je prostě bomba. Pokud vás zajímá víc, tak si o něm můžete přečíst zde. Udělá vám takový ten přirozený, sluncem políbený vzhled, a to se mi moc líbí. Používala jsem ho v kombinaci s Glow expertem od By Terry. Skvělá dvojka.

If you follow me on instagram, you have probably seen this straw bag a million times now. So I don’t have much to add, just besides stating the obvious. It’s a perfect summer bag.

Pokud mě sledujete na instagramu, tak jste tuto slaměnou kabelku museli vidět asi tak milionkrát. Takže není třeba dodávat více. Snad jen, že to je perfektní letní kabelka. 

These Komono Lulu sunglasses in rose quartz are just fab. Their turquoise & pink frame is right up my street and I really enjoy wearing them. I am hoping for some sunny days in September so I can wear my Lulu sunnies again.

Tyto sluneční brýle Lulu od Komono v provedení rose quartz jsou prostě super. Jejich tyrkysové & růžové obroučky a nožičky jsou přesně něco pro mě. Moc mě baví. Doufám, že bude v září aspoň pár slunečných dní, kdy si zas budu moct užít moje Lulu brýle. 

I’ve loved this Revitalizing supreme CC cream by Esteé Lauder before for sure, but since I got back from holiday I’ve been using it almost every day. It comes greyish white out of the tube and it matches your skin tone beautifully. I got little bit of tan after the holiday and this type of product is perfect until I can get back to my lighter shade products. And I don’t need to invest into a darker shade I would use only for a few weeks anyway.

And that’s it! Hope you had a lovely August.

Enjoy your Sunday!

MM

Již dříve jsem měla v oblibě toto Revitalizinig supreme CCčko od Estée Lauder, ale po návratu z dovolené jsem ho používala snad každý den. Krém je po vymáčknutí z tuby šedivě bílý, a poté se nádherně přizpůsobí tónu vaší pleti. Z dovolené jsem se vrátila opálenější a takový typ produktu je super, než zas budu moci nosit světlější líčidla. A také nemusím zbytečně na pár týdnů kupovat něco v tmavším odstínu.

A to je za mě vše! Doufám, že jste měli skvělý srpen.

Hezkou neděli!

MM