The Glow edit

Even though summer is gone (at least here in Prague) I am still all about the glow when it comes to my base. I love wearing light layers of products to look natural and still a bit glowy. Which are my go to faves for this kind of a look? Then keep on reading!

Ačkoli je už léto pryč (aspoň tedy v Praze to tak vypadá), já stále preferuju rozjasněné letní líčení. Aby pleť vypadala přirozeně a hezky rozzářená, mám nejraději lehounké vrstvy produktů. Které patří mezi mé oblíbené? Tak čtěte dál!

The Le Blanc Multi-use illuminating base by Chanel is absolutely stunning. I love it because it gives you that nice glowing look but it isn’t too obvious. It looks very natural and it’s my all time favorite. It smells very Chanel-esque akin to rest of their skincare. I have to say it’s a very pleasant scent. The product is gorgeous in combination with the Custom enhancer drops in the shade Moonlight by Cover FX. I got it as a sample with a purchase at Space NK. It lasted for a very long time so far, because you need only a little amount.  I like to wear this combo only with a little bit of concealer on lazy make up days. And that’s it.

Rozjasňující báze Le Blanc od Chanel je naprosto dokonalá záležitost. Zbožňuju ji, protože po ní máte nádherně rozjasněnou pleť. Vypadá hezky přirozeně, žádné třpytky a patří mezi mé top kosmetické oblíbence. Voní jako ostatní produkty péče o pleť od Chanel. Musím říci, že tu vůni mám moc ráda. Tato báze je také skvělá v kombinaci s Custom enhancer drops v odstínu Moonlight od Cover FX. Kapky jsem získala jako vzorek k nákupu u Space NK. Zatím je stále mám, protože stačí opravdu malinko. Když jsem líná se líčit, ale stejně chci vypadat aspoň trochu upraveně, použiju tuto kombinaci s troškou korektoru, a je to. 

Another product to give you the glow you want is this Korean CC cream by Erborian. It’s a high definition radiance face cream and I really like it. It’s based on the same principle as my beloved CC cream by Estée Lauder. It comes white out of the tube and then it adapts to your skin tone. It gives you that nice hydrated look which is something I am always looking for. Love it. Also I adore the light fresh scent of it! I am all about the CC’s or cushions these days as I haven’t touched a ,,real” foundation in a long time.

Dalším produktem k dosažení vzhledu projasněné pleti je rozhodně tento korejský CC krém Erborian. Funguje na stejném principu jako můj milovaný CC krém od Estée Lauder. Po vymáčknutí z tuby je bílý, ale poté se přizpůsobí tónu vaší pleti. Takové produkty mi opravdu vyhovují. Máte po nich takovou tu hydratovanou, rozjasněnou pleť, a to je něco pro mě. Také se mi líbí, jak příjemně svěže voní. V poslední době, kdy jsem se ,,opravdového” makeupu nedotkla už nějakou dobu, u mě jasně vedou cčka a cushion produkty. 

If you follow me for a little while you must know my friend The Glow expert by By Terry. I love this product so much. First of all the scent is fab. And the product itself is the bomb dot com! It’s super light in texture and contains micro pigments for that fresh, natural look. I have the shade Amber light. It’s a duo stick 3in1 bronzer, blusher and highlighter and I like to use it that way but not bronze all over my face. For that task I have the Buriti bronzer by RMS Beauty. I just love how Glow expert looks on my skin and that glow it gives. And apparently you can use it even on your lips under lipstick. Oh let me tell you it’s awesome.

Pokud mě nějakou chvilku už sledujete, asi znáte mého pomocníka Glow expert od By Terry. Zbožňuju ho. Jeho vůně je úžasná. A produkt samotný je prostě bomba! Jeho textura je ultra jemná a obsahuje mikro pigmenty podtrhující svěží a přirozený vzhled pleti. Já mám odstín Amber light. Jedná se o krémovou tyčinku 3v1 bronzeru, tvářenky a rozjasňovače v jednom. Já ho tak používám, ale jako bronzer pouze trochu a ne po celém obličeji. Na tento úkol mám také skvělý Buriti bronzer od RMS Beauty. Zbožňuju, jak na mé pleti Glow expert vypadá, a jak je hezky rozjasněná. Prý se dá použít i na rty pod rtěnku. No jednoduše, je to skvělý produkt. 

When I think about glowing skin Hourglass comes to my mind first. Their powders are just the best! I would recommend getting one of their Ambient lighting edit palettes. I got the first one in gold packaging, after that came the marble one. They came up with the third rose gold version now. You get the taste of their powders, highlighters, bronzers and blushers with this Ambient edit palette. It’s better than buying them separately. And let me tell you they last! I’ve been using mine all the time but it looks almost like a new one. It’s my go to travel palette too. I love it. In this gold one you get a bronzer in the shade Luminous bronze light, 2 blushers Luminous flush and Mood exposure (from right to left) and 3 powders Diffused light, Iridescent light and Dim light (from right to left on the upper row).

První, co mě napadne v souvislosti s rozjasněnou pletí, je rozhodně značka Hourglass. Jejich pudry jsou geniální! Doporučila bych vám pořídit si nejlépe jednu z jejich limitovaných Ambient light paletek. Já jsem si tehdy pořídila tu první se zlatým obalem, mramorová verze vyšla jako druhá. A nyní mají verzi v obalu z růžového zlata. Díky této paletce si ozkoušíte jejich pudry, rozjasňovače, bronzery a tvářenky. Je to rozhodně lepší, než je kupovat zvlášť.  A musím říci, že opravdu vydrží! Tu moji paletku používám celkem často a je pořád skoro jak nová. Na cestování je také skvělá. Zbožňuju ji. Ve zlaté paletce je bronzer v odstínu Luminous bronze light, dvě tvářenky Luminous flush a Mood exposure (zprava doleva) a tři pudry Diffused light, Iridescent light a Dim light (zprava doleva horní řada).

Well, these are my go to products for that lovely glow. Of course it’s very important to take very good care of your skin, drink plenty of water and a good night sleep. And what about you, do you go for a glowy or matte skin?

Enjoy your Sunday!

MM

A toto je všechno, co ráda používám na rozjasněné líčení. Samozřejmě je důležité pečovat o svou pleť, pít dostatečné množství vody a dopřát si pořádný spánek. A co vy, preferujete spíše rozjasněnou nebo matnou pleť?

Tak hezkou neděli!

MM