Beauty haulin’

Well, I did some good old beauty shopping. And of course a visit to Sephora was a part of that. I also did stop by an Estée Lauder store. And what did I get?

Tak jsem se zas jednou vydala na starý dobrý shopping kosmetiky. A návštěva Sephory byla prostě nevyhnutelná. Také jsem se zastavila v Estée Lauder. A co jsem si pořídila?

I got mainly stuff from By Terry at Sephora. One thing I was curious to try is the bubble sheet mask by TONYMOLY. So that had to happen sooner rather than later. It’s a charcoal bubble peeling type of a mask. It sounds very interesting, I can’t wait to try it!  I got some Sephora & Dr. Jart+ samples and a mini Kiss me balm from Sephora.

V Sephoře jsem si koupila hlavně produkty By Terry. Na co jsem ale byla zvědavá, byla maska s bublinkami od TONYMOLY. Takže o této koupi jsem opravdu neváhala ani sekundu. Jedná se o čistící peelingovou masku s živočišným uhlím, které při kontaktu se vzduchem vytváří bublinky. Což zní velice zajímavě. Nemůžu se dočkat, až ji zkusím! Také jsem k nákupu dostala vzorečky Sephora, Dr. Jart+ a mini balzám na rty Kiss me. 

I love the Glow expert by By Terry so much I had to get another version! They have two more shades and I fell in love with the shade Terra Rosa, which is a gorgeous pink. I love it!

Glow expert od By Terry zbožňuju natolik, že jsem si musela pořídit další odstín! Mají tedy další dva a já si zamilovala úžasnou, růžovou Terra Rosa. Nádhera!

While I was swooning at the By Terry counter I got interested in the Light-Expert Click brush foundation. I haven’t tried a foundation from By Terry yet, so I was very curious. I wanted something light as I don’t tend to use foundation these days. It’s an illuminating flawless foundation with a brush, such a good buy. You merely click once and the foundation comes out through the brush. How genius is that?! Of course you can take the brush off and wash it. I got the shade 4,5 Soft beige, which is a perfect match. I’ve tried the foundation just once, but it was enough to say I am in love! Another By Terry gem in my collection.

Jak jsem se tak kochala vším By Terry, tak mě zaujal makeup ve štětci Light expert. Makeup od By Terry jsem nikdy ještě nezkusila, takže jsem na něj byla velmi zvědavá. Protože teď makeup prakticky nenosím, chtěla jsem něco lehkého. Tento rozjasňující makeup se štětcem byl rozhodně skvělou volbou. Kliknete a makeup se objeví na štětci. No není to skvělé? Samozřejmě lze štětec sundat a umýt. Light expert mám v odstínu 4,5 Soft beige, který mi sedne nádherně. Makeup jsem zatím zkusila jen jednou, ale to zcela stačilo k tomu, abych si ho zamilovala. Jsem ráda, že mám další By Terry zázrak ve své sbírce.

I am a big fan of Estée Lauder, especially now after the appointment of the new beauty director Violette. I knew her before thanks to her youtube channel, definitely go and have a watch. She’s a Parisian makeup artist living in New York. Violette makes awesome short makeup tutorials! I can’t wait to see what she comes up with Estée Lauder.

Jsem velkou fanynkou Estée Lauder. Zejména když se nedávno stala jejich novou beauty ředitelkou pařížská makeup artistka žijící v New Yorku Violette. Znala jsem ji už dříve díky jejímu youtube kanálu, určitě se mrkněte na některé z jejích videí. Violette dělá úžasné krátké makeup tutoriály! Nemůžu se dočkat s čím přijde u Estée Lauder.

 

You know how much I adore the Revitalizing Supreme CC cream. Because I don’t have much left now, I thought I’d try the Estee Lauder EE cream. It’s the Even Effect Skintone Corrector featuring SPF 30. That’s always a good thing. It should give you flawless, luminous and even toned skin. It’s an obvious choice for me, I love the glowing skin look. Estee Lauder do 3 shades and I got the shade Light. I’ll report back on how I get on with it. Stay tuned!

Jak jste už asi postřehli, Revitalizing Supreme CC krém je jedním z mých oblíbenců poslední doby. Protože mi už pomalinku dochází, řekla jsem si, že od Estée zkusím jejich EE krém. Jedná se o Even Effect Skintone korektor s ochranným faktorem 30. Což je super. Pleť by po jeho použití měla být bezchybná, rozjasněná a sjednocená. Zbožňuju rozjasněnou pleť, takže toto byla celkem jasná volba. EE existuje ve třech odstínech a já si pořídila ten Light. Rozhodně dám vědět, až ho pořádně vyzkouším!

When it comes to cleansers I enjoy a good cleansing balm. And this Advanced night micro cleansing balm is awesome. I already had it, so I knew I won’t regret buying it again. It’s from the Advanced night repair range and I really like it. The lavender scent is so pleasant and I love to cleanse my skin with it in the evening. It melts into a silky oil as you massage it into your skin, so relaxing! I’d highly recommend getting it if you are after a great cleansing balm!

Dobrý odličovací balzám se vždycky hodí. A tento Advanced night čistící balzám je úžasný. Věděla jsem, že to bude skvělá koupě, jelikož jsem ho už jednou měla. Balzám je součástí řady Advanced night repair a moc jsem si ho oblíbila. Jeho levandulová vůně je velice příjemná, a je to skvělý relax se s ním večer odličovat. Při aplikaci se zcela rozpustí na hedvábný olej, nádhera! Pokud sháníte skvělý odličovací balzám, tak tento za to stojí. 

I got this beautiful makeup bag full of goodies as a gift with purchase. There was a Brow defining pencil Brow now in the shade Brunette in the bag,  a perfect shade for me! It’s a gel pencil, that fills, shapes and defines brows. I love how soft it is, it left me very impressed. There was also a mini Pure color envy eyeshadow palette with four wearable shades. I was very pleased when I saw the NightWear Plus 3-Minute detox mask, it’s great! Another thing I haven’t tried yet is the Perfectly clean multi-action foam cleanser. It can be used as a cleanser but also as a 3 minute face mask, that’s very interesting! There was also a mini Double wear Stay-in-Place Eye Pencil in the shade Onyx and a mini Sumptuous extreme mascara. And the last thing in this gorgeous makeup bag was a 15ml pot of the DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant 24H Moisture creme. I am very pleased indeed!

Jako dárek k nákupu jsem obdržela tuto skvělou kosmetickou taštičku plnou různých mini pokladů. Byla tam například tužka na obočí Brow now v odstínu Brunette, odstín přímo pro mě! Je to gelová tužka, kterou obočí vyplníte, vytvarujete a definujete. Líbí se mi, jak je jemná. A opravdu jsem nečekala, že bude tak dobrá. V taštičce byla také mini paletka očních stínů Pure color envy se 4 nositelnými stíny. Měla jsem radost, když jsem v taštičce objevila 3-minutovou NightWear Plus detox masku, je výborná! Pěnový odličovač Perfectly clean je pro mě novinkou a těším se, až ho zkusím. Můžete se s ním odlíčit, ale dá se použít i jako 3-minutová maska, zajímavé! Byla tam také mini tužka Double wear Stay-in-Place v odstínu Onyx a mini řasenka Sumptuous extreme. A jako poslední jsem v taštičce objevila 15 ml hydratačního krému DayWear. Vše mi udělalo radost!

I certainly found new great things and stocked up on old favorites. And now I am off to play around with my new things!

MM

Rozhodně jsem objevila pár nových úžasných produktů a zazásobila se starými oblíbenci. Tak a já si to jdu všechno ozkoušet!

MM