September edit

September is behind us and you’re welcome to have a read about all the stuff I’ve fancied this last month. Let’s start!

Září je za námi a vy si můžete opět přečíst, co mě bavilo tento předešlý měsíc. Tak můžeme začít!

I’ve been adoring the Glow Expert in the shade Amber light since the time I got it. And the shade Terra Rosa I got recently is no exception. It’s the perfect pink for my cheeks. I love how creamy and glowy the product is. I like to mix it with Amber light, it’s a beautiful bronze pink flush I have ever wished for in a product.

Od té doby, co jsem si od By Terry pořídila krémovou tyčinku Glow Expert v odstínu Amber light, se jí nemůžu nabažit. A odstín Terra Rosa není výjimkou. Líbí se mi, jak je produkt krémový a jak nádherně pleť rozjasní. Nejraději mixuji oba odstíny dohromady, abych získala ten nádherný bronzovo-růžový odstín, po kterém jsem vždy toužila. 

It’s no surprise that this perfume by Byredo landed amongst all the stuff I liked in September. If you are curious about the scent, have a read! Velvet haze is just the perfect scent for fall/winter time. If you are into rich, oriental, spicy scents like me, give it a try! I know it’s perfect for me and I would gladly wear it all year round.

Asi není žádné překvápko, že se mezi mými zářijovými oblíbenci objevil tento parfém od Byredo. Jestli vás zajímá více, tak zde je celý článek jen o něm! Velvet Haze je vůní přesně na to podzimní/zimní období. Pokud se vám stejně jako mě líbí intenzivní, orientální, kořeněné vůně, tak ho rozhodně zkuste! Pro mě je to ta ,,moje” vůně a klidně ji budu nosit po celý rok. 

This is hands down my fave lipstick in September and I don’t think we will part ways anytime soon. It’s the Rouge D’Armani Lipstick in the shade 500 Garconne, which is one of the beautiful mauve pinks I like so much.

Po této rtěnce jsem v září sáhla rozhodně nejčastěji a určitě v nejbližší době neplánuji přestat ji nosit. Takovýto růžový mauve odstín 500 Garconne rtěnky Rouge D’Armani je přesně ten, který bych nosila snad pořád. 

I’ve always liked & Other Stories, but I am obsessed lately. If I were to talk here about all the stuff I like from them this would be the longest post I would have ever written. This is the & Other Stories bag which made multiple appearances on my IG already. It’s gorgeous. The color, size, quality, the gold details, well just everything. It fits also a decent amount of things like keys, wallet, my Sézane makeup bag with powder, lipstick, little perfume, even a few of my son’s little cars. I told you it’s great. Prepare yourself to see it a lot, no apologies!

& Other Stories jsem vždycky měla ráda, ale poslední dobou mi od nich přijde všecko super. Kdybych tedy tady měla zmínit vše, co mě ze Stories baví, byl by to asi nejdelší článek v historii mého blogu. Takže jsem vybrala tuto kabelku, která se na mém IG objevuje poslední dobou hodně často. Je úžasná. Barva, kvalita, zlaté detaily, no prostě všechno. Také se toho do ní vejde celkem dost jako třeba klíče, peněženka, moje malá Sézane taštička se rtěnkou, pudrem, malým parfémem. Dokonce se mi do ní vejde i pár synkových autíček. Říkala jsem vám, že je super. Takže se připravte, že jí budu nosit stále tak často a možná i víc. 

And the second thing I love from Stories is this Chubby lip pencil in the perfect mauve shade Bouillonné Truffle. This mauve is more on the cool side than the Armani lipstick, love them both. This Chubby lip pencil is matte but soft and pleasant on the lips. If you haven’t tried anything from Stories beauty range, give it a go. It’s the good stuff.

A co mě také ze Stories baví, je jejich tužka na rty v úžasném mauve odstínu Bouillonné Truffle. I když je tento mauve odstín trošku chladnější než ten od Armani, stejnak je obě zbožňuju. Tato tužka na rty je sice matná, ale na rtech jemná a příjemná. Jestli jste ještě nezkusili nic z jejich kosmetik, rozhodně se mrkněte. Mají opravdu povedené kousky.  

I haven’t discovered anything awesome in the brow department for a very long time. But the Brow now brow defining pencil by Estée Lauder pleasantly surprised me.  I have it in the shade Brunette, which is a perfect match for my brows. But what got me the most is the gel texture, it’s so soft and applies like a dream. I personally hate brow pencils that are hard, sturdy and unpleasant to use. This one is soft but stays put and doesn’t move around. I have to say I am very impressed!

Co se úpravy obočí týká, tak mě již dlouho nic nenadchlo jako tato tužka na obočí Brow now od Estée Lauder. A musím říci, že mě mile překvapila. Mám odstín Brunette, který je pro mě jak dělaný. Ale co mě asi dostalo nejvíc je ta gelová konzistence, je krásně jemná a nanáší se opravdu lehce. Osobně nemám moc ráda tvrdé tužky na obočí, jsou nepříjemné a prostě mě nebaví. I když je tato měkká, tak drží a nikam po obličeji necestuje. Takže za mě super věc!

Well and that’s it. October, bring it on!

Enjoy your Sunday!

MM

Tak a je to. Jsem zvědavá, čím mě říjen překvapí!

Hezkou neděli!

MM