Beauty Staples Edit

Even though I enjoy the occasional no-makeup-day here and there I still love to put on some color on my face! I love trying new stuff but when I like something I use it all the time! So let’s have a look at all the beauty staples of mine!

Ačkoli si ráda sem tam užiji den, kdy se nelíčím vůbec, stejně tak si užívám hraní s barvami různých produktů. Ráda zkouším nové věci, ale jakmile objevím něco super, používám to téměř nonstop. Tak se pojďme podívat na mé oblíbené kosmetické stálice!

 

The Le Blanc De Chanel multi-use illuminating base is one of my old time faves. It smells so beautiful, gives you that nice natural glow and looks great under foundation or alone if you want.

Rozjasňující báze pod makeup Le Blanc De Chanel je jedním z mých oblíbených produktů, na které nedám dopustit. Voní nádherně, máte po ní hezky přirozeně rozjasněnou pleť a vypadá skvěle pod makeupem, a pokud chcete tak i bez.

I love By Terry! It’s one of my most favorite brands ever. This Light-Expert click brush foundation is quite new in my collection but it quickly became one of my staples being an awesome product. I like using CC creams, cushions or light foundations on my face, and this one is fab. It’s lightweight, gives you a nice glow and an almost velvet look. It definitely deserves a place as a staple product in my collection!

Značku By Terry zbožňuju! Patří mezi jednu z mých nejoblíbenějších značek vůbec. Lehoučký makeup Light-Expert Click brush je sice poměrně nedávným přírůstkem v mé sbírce, ale rychle se stal jednou ze stálic, protože je opravdu skvělý. Ráda se líčím CC krémy, polštářkovými nebo lehkými makeupy, a tento je boží. Je lehounký, pleť  je po něm rozjasněná a skoro až sametová. Rozhodně si zaslouží místo v mé sbírce líčidel.

The Double Wear concealer by Estée Lauder is my old time fave. I love it under the eyes, it both covers and illuminates, perfect!

Korektor Double Wear od Estée Lauder mám ráda opravdu dlouho. Nejraději ho používám pod oči, kryje a zároveň rozjasňuje, skvělé!

 

I’ve been using this Buriti bronzer by RMS Beauty with some exceptions exclusively for over two months because I love it that much. I would have never thought I would love a creamy bronzer this much!

Krémový bronzer Buriti od RMS Beauty používám až na pár výjimek skoro už dva měsíce v kuse, protože je prostě skvělý. Nikdy bych neřekla, že budu tolik zbožňovat krémový bronzer!

This is the Glow-Expert by By Terry in Amber Light, my holy grail product. I use it mainly as a highlighter and a blush rather than for bronzing all over. I love everything about it.

Na Glow-Expert od By Terry v odstínu Amber Light nedám dopustit. Převážně ho používám spíš jako rozjasňovač a tvářenku, než na bronzování celého obličeje. Tenhle skvost od By Terry je vážně úžasný.

Yeah, this is my second Glow-Expert in the shade Terra Rosa, I think it looks great on the cheeks mixed with Amber Light.

Ano, a to je můj druhý Glow-Expert v odstínu Terra Rosa. Když ho smícháte s odstínem Amber Light, tak vypadá na tvářích opravdu moc hezky. 

The Modern Renaissance by Anastasia Beverly Hills is my all time favorite palette. Just look at it, so many gorgeous shades! In the cover look, I’ve used the Golden Ochre all over the lid, Raw Sienna, and Burnt Orange in the crease and smoked it out a bit with the shade Cyprus Umber. These are my go-to shades for sure!

Mou nejoblíbenější paletkou očních stínů je rozhodně Modern Renaissance od Anastasia Beverly Hills. Jen se na ní podívejte, tolik nádherných odstínů! Na toto podzimní líčení jsem na celé víčko použila odstín Golden Ochre, do záhybu oka jsem nanesla Raw Sienna a Burnt Orange a nakonec Cypres Umber. Tyhle odstíny mám rozhodně nejraději!

 

I like using drugstore mascaras and my staple drugstore brands are definitely L’Oreal and Maybelline. The Colossal Big Shot mascara by Maybelline is great, gives a nice amount of volume, doesn’t smudge or flake.

Řasenky z drogerie mi přijdou opravdu dobré, nejraději sahám po značkách L’Oreal a Maybelline. Od Maybelline je právě řasenka Colossal Big Shot, a je skvělá. Dodá objem, nerozmazává se, ani neopadává.

I then set everything with the Hyaluronic Hydra-powder by By Terry. This powder is fabulous, it sets the makeup, but you don’t look powdery at all. I like to use it throughout the day to refresh my makeup as well.

Jako další krok vše přepudruji Hyaluronic Hydra pudrem od By Terry. Tento pudr je úžasný, je skvělou tečkou na konci líčení, ale nevypadá moc pudrově. Někdy ho také používám na úpravu během dne.

This Brow Now gel pencil by Estée Lauder is my quite new brow staple, it’s great. It’s soft, stays put and the color Brunette is a perfect match for me.

Tato gelová tužka na obočí Brow Now od Estée Lauder si mě opravdu získala. Je jemná, ale drží, a odstín Brunette je pro mě tím pravým. 

And to finish the look off I’ve used a mauve Armani beauty lipstick in the shade 500. Mauve lipsticks are definitely staples in my beauty collection. I like to play with different colors on my lips, but I always go back to mauves.

A na závěr jsem na rty použila mauve rtěnku od Armani Beauty v odstínu 500. Rtěnky v mauve odstínech nosím nejraději a rozhodně patří mezi mé stálice. Ačkoli si ráda pohraju s různými barvami rtěnek, stejně se vždy vracím k mauve odstínům. 

Well, and these are my go-to beauty staples! And what are yours?

Enjoy your Sunday!

MM

Tak, a toto jsou mé kosmetické stálice! A jaké jsou ty vaše?

Hezkou neděli!

MM