Nailed It – Fall Edition

I adore red on my nails, but when fall rolls around I go all mauve! I was about to do my nails the other day and thought why not to tell you all about it? Don’t expect anything complicated, I don’t have much time usually and enjoy a simple three-step nail routine. Let’s have a look at my go-to nail color for fall.

Červenou na nehtech zbožňuju, ale na podzim u mě rozhodně vede mauve! Nedávno jsem si šla nalakovat nehty a napadlo mě, proč vám o tom nepopovídat? Nečekejte nic složitého, na to nemám většinou čas, a proto si užívám moji jednoduchou nehtovou rutinu o třech produktech. Tak se pojďme podívat na odstín, po kterém na podzim sahám nejčastěji. 

I actually started adding an extra step to my nail routine just recently and it’s my recent drugstore find Le Base Coat by L’ Oreal and I am quite enjoying it!

Celkem nedávno jsem do mé péče o nehty zařadila můj nový úlovek z drogerie, a to podkladovou bázi od L’Oreal. A musím říci, že jsem s ní spokojená!

 

The mauve beauty I am talking about is the SuperStay Gel Nail Color 7 days by Maybelline in the shade Mauve On. The color is a dark mauve and I love it, looks so autumnal. These nail polishes are one of the best! The brush is a perfect size. I find it very convenient to paint my nails with it. One max two layers are just enough. The color selection is a bit of everything really. And the longevity is awesome, doesn’t chip at all and I would say it definitely lasts the marketed 7 days mark.

Ta mauve kráska, kterou jsem na začátku zmínila, je gelový lak na nehty SuperStay 7 days od Maybelline v odstínu Mauve on. Je to taková tmavší mauve a na podzim je to skvělá barva. Tyto laky na nehty mi přijdou jako jedny z nejlepších! Štěteček má perfektní velikost, nehty se s ním lakují velice snadno a jedna či dvě vrstvy laku bohatě stačí. V sortimentu Maybelline barev si snad vybere každý. Co se výdrže týká, tak mu nemám, co vytknout. Řekla bych, že určitě vydržel onu proklamovanou 7-denní lhůtu.

 

 

The last step of my easy nail routine is, of course, the No Chips Ahead top coat by Essie. This is a genius product. Not only protects it from chipping but it also gives a nice glossy yet subtle finish to your nails. Nailed it!

Posledním krůčkem v mém jednoduchém postupu je top lak No Chips Ahead od Essie. Je úžasný. Nejenže nehty chrání před lámáním, ale zároveň jim dodá lehoučký lesklý finiš. A je dolakováno!

 

And voilá my nails are done! And what is your go-to nail color at the moment?

Enjoy your Sunday!

MM

A voilá a mé nehty jsou hotové! A která barva laku u vás vede v poslední době?

Tak hezkou neděli!

MM