2017 Beauty Faves Edit

The year 2018 is here and it’s time to talk favorite products I have enjoyed using the past year. I would say the year 2017 was a year when I have found most of my go-to products. That means I need less beauty stuff today than a year ago and I am just enjoying the great ones I already have. I did recently a clear out of my collection and I am quite smitten with the end result. Highly recommend doing one! Well, and what are my beauty staples of the previous year? Then keep on reading!

Rok 2018 je zde a s ním i ta pravá chvíle probrat všechny mé oblíbené produkty, které mě bavily celý předešlý rok. Řekla bych, že 2017 byl rokem, kdy jsem objevila většinu mých kosmetických stálic. Což pro mě znamená, že toho potřebuji daleko méně, a jen si užívám ty mé skvělé objevy. Docela nedávno jsem udělala kompletní detox mé kosmetické sbírky. Musím říci, že jsem velice spokojená s tím, kolik mi toho zbylo. Každému to jen a jen doporučuji. No, a jaké jsou tedy mé kosmetické stálice za rok 2017? Tak čtěte dál!

This coconut Quick fix priming spray by Urban Decay has been hands down my most used primer. Love it, the scent, how quick it is to use and of course the hydration it gives to my skin.

Kokosový sprej Quick fix od Urban Decay byl rozhodně mým nejpoužívanějším primerem. Zbožňuju ho! Ta vůně, jak rychle se nanáší a samozřejmě extra porce hydratace, kterou mé pleti dodává.

I prefer light coverage bases and that’s why it’s no surprise I have enjoyed the Your skin but better CC cream by It Cosmetics and EE cream by Estée Lauder the most. I love products that look natural & glowy and both of these just deliver. Since I have tried the Soft Matte Complete concealer by Nars I can’t get enough. It’s just the best!

Na pleť nejraději používám lehounké báze, a proto asi nebude žádným překvapením, že mě nejvíce bavil Your skin but better CC krém od It Cosmetics a EE krém od Estée Lauder. Mé pleti vyhovují produkty, které vypadají přirozeně a rozjasňují ji, a tyto dva jsou pro mě tedy jasnou volbou. Od té chvíle, co jsem zkusila korektor Soft Matte Complete od Nars, se ho nemohu nabažit. Je vážně nejlepší!

 

Last year has been the year I fell in love with cream products. I have always been into powders but since I braved out of my comfort zone there was no coming back. I have a few staples in my collection that are just perfect. The Glow-Expert duo sticks by By Terry are simply gorgeous for that radiant look. The Buriti bronzer by RMS Beauty has been my go-to cream bronzer. It’s absolutely delightful! For highlighting I either used the Glow-Experts or Living Luminizer by RMS Beauty, you can’t go wrong with these products. The Multi-Stick by ILIA Beauty is my most recent discovery and definitely a favorite of mine. I still enjoy using powder products from time to time, but my love for cream products just grew big.

V loňském roce jsem totálně propadla krémovým produktům. Vždycky jsem spíše byla na ty pudrové, ale jakmile jsem vybočila ze zajetého stereotypu, nebylo cesty zpět. V mé sbírce mám v současné době opravdu pár úžasných krémových produktů. Na takový ten rozjasněný vzhled není vážně nic lepšího než duo tyčinky Glow-Expert od By Terry. Buriti bronzer od RMS Beauty je mým nejoblíbenějším bronzerem, není divu, že jsem po něm sahala nejčastěji. Jako rozjasňovač jsem nejvíce používala buď duo tyčinky Glow-Expert nebo úžasný Living Luminizer od RMS Beauty, ani jedním z nich nelze šlápnout vedle. Poměrně nedávným objevem je multi-stick od ILIA Beauty, který se okamžitě stal jedním z mých oblíbených krémových produktů. Na pudrové produkty jsem určitě nezanevřela a čas od času je ráda použiju, ale ty krémové to u mě prostě vyhrávají na celé čáře.

 

The Hyaluronic Hydra-Powder from By Terry is the best loose powder I have ever tried! It makes your skin looking perfect.

Nejlepším sypkým pudrem je bezpochyby ten od By Terry, pleť s ním vypadá skvěle.

And we made it to the eye makeup section. I have been into taupe shades for a long time but I found my love for warm-toned shades last year. Let me tell you, the love is still going strong today. My most used powder single eye shadow has been most certainly the eye shadow by Kjaer Weis in the brownish-gold shade Magnetic. And without a doubt the Eyes to Mesmerise cream eyeshadow by Charlotte Tilbury in the coppery shade Bette has been my most favorite cream eye shadow. And the best eye shadow palette is for sure the Modern Renaissance by Anastasia Beverly Hills. No surprise here at all!

Tak, a dostali jsme se až do kategorie očního líčení. Už ani nevím, jak dlouho mě bavily taupe odstíny, nicméně loňský rok se nesl ve znamení teplejších hřejivých barev. A doteď se na tom nic nezměnilo. Pokud jde o jednotlivé stíny, tak pudrový u mě vyhrál zlatavě hnědý odstín Magnetic od Kjaer Weis,  za krémovou kategorii to byl bronzový stín Eyes to Mesmerise v barvě Bette od Charlotte Tilbury. A nejlepší paletkou je, jak jinak, než paletka Modern Renaissance od Anastasia Beverly Hills. Tím asi nikoho nepřekvapím!

 

I have tried a few mascaras throughout the past year but the Lash Sensational by Maybelline is just the one for me. I always come back to this mascara. It gives volume, holds the curl, doesn’t smudge and flake. And it’s from the drugstore, what more could you want? I have discovered the Brow Now gel pencil by Estée Lauder in the beginning of Fall and I am completely hooked. I am slowly running out but I will get another one for sure.

Vloni jsem vyzkoušela několik řasenek, ale Lash Sensational od Maybelline, je pro mě tou jedinou a vždy se k ní vracím. Řasám dodá objem, drží je nakroucené, nerozmazává se a neopadává. A je z drogerie, takže není co víc si přát! Začátkem podzimu jsem též objevila gelovou tužku na obočí Brow Now od Estée Lauder a zcela si mě dostala. Pomalu mi začíná docházet a určitě si pořídím další.

 

My love for the Lip Glow by Dior is no secret and I think it’s the best balm product for lips. It hydrates, gives a flush of color and your lips look incredibly juicy.

Má láska pro balzámy Lip Glow od Dior není žádným tajemstvím a určitě se řadí mezi ty nejlepší v péči o rty. Rty hydratuje, dodává jim jemnou barvu a máte je pak nádherně šťavnaté.

Well, and we got to the best stuff of the beauty world and that are lipsticks! I am sorry but I couldn’t choose just one. Oh well if I really had to choose it would be the Moisture Renew lipstick by Rimmel in the shade Vintage pink. It’s perfect! But I don’t want to choose because I adore all of my mauve gems. So here they are!

No, a jsme u toho nejlepšího, co svět kosmetiky nabízí, a to u rtěnek. Moc se omlouvám, ale nemohla jsem si vybrat pouze jednu. Nebo tedy, kdybych musela, byla by to určitě Moisture Renew rtěnka v odstínu Vintage pink od Rimmel. Nejlepší odstín! Ale já si mezi mými mauve poklady vybírat nechci, takže je zde máte všechny!

 

And that’s it for the year 2017! I can’t wait what the 2018 year will bring. And I am already very curious about the spring beauty collections, what about you?
MM

A pro rok 2017 to je vše! Nemůžu se dočkat, co přinese rok 2018. A už jsem hodně zvědavá na jarní kosmetické kolekce, co vy?
MM