New & Other Stories Knit Additions

When it comes to knitwear there is no better place for it than & Other Stories! As you already know I adore everything they do, especially the knits. They’re great quality, always have some interesting details going on & the color selection is fab. And they are just so cozy. I would definitely say they bring me joy while wearing them. Well, let’s talk about my recent knit additions!

Pokud jde o pleteniny, není lepší místo než & Other Stories! Jak asi již víte, zbožňuju vše z tohoto obchodu, obzvláště pak svetry. Jsou kvalitní, vždy mají nějaký zajímavý detail & vybírat můžete z mnoha barev. A také jsou samozřejmě velice příjemné. Rozhodně je každý takový kousek radost nosit. Tak se na ty nové pletené přírůstky v mém šatníku pojďme podívat!

 

Maybe this knit sweater looks familiar to you and you’re absolutely right, I have it also in a beautiful purple color. I had a red sweater on my wishlist and was looking for the RIGHT one throughout the fall season. And when I’ve found out they do my beloved purple one also in red, it had to be mine. It’s very soft & so comfy, I love the cut and the pop of color makes every outfit look more interesting. So why not brighten your day?

Možná vám tento pletený svetr přijde povědomý a ano, máte pravdu. Mám ho totiž už v nádherné fialkové barvě. Po tom „pravém“ svetru v červené barvě jsem pátrala celý podzim. A jak jsem zjistila, že ten můj fialkový je k sehnání už i v červeném provedení, musel být můj. Je velmi měkoučký, a tak příjemný. Líbí se mi jeho střih a ta troška barvy hned ozvláštní každý outfit. Tak proč si neprojasnit váš den?

 

A great 100 % wool scarf is an absolute wardrobe essential! I have quite a few, but one in grey was missing in my accessories collection. I am not sure why I didn’t have one earlier but I am glad it’s finally in my life. This & Other Stories is pure joy to wear. Also, it’s a perfect size, not too big or small, just perfect. It keeps you warm, looks beautiful and the grey color goes with everything. I love to pair it with my camel, black and even with my lilac coat. Highly recommend getting one from this place, they do them in different colors I am sure you’ll find the right one for you.

Kvalitní vlněná šála je naprostou nezbytností v každém šatníku! Mám jich několik, ale právě v šedé barvě mi mezi doplňky chyběla. Nejsem si moc jistá, proč jsem si takovou nepořídila už dřív, ale jsem moc ráda, že už ji konečně mám. Je opravdu radost ji nosit. Velikostí mi naprosto vyhovuje. Není ani moc malá, ani příliš veliká, zkrátka tak akorát. Je hřejivá, vypadá moc hezky a šedá barva se hodí snad ke všemu. Skvěle doplňuje můj béžový, černý a dokonce i fialkový kabát. Rozhodně si nějakou ze Stories pořiďte, z jejich barevné nabídky by si tu svou měl vybrat každý.

 

When I shop in & Other Stories I usually go for the stuff from the Paris Atelier, just because it suits my style the most. Another knit item I had on my wishlist was a cable braid knit. And again & Other Stories made my wish come true. What I like the most about it is the frilled collar which adds that Parisienne chic vibe. And I am all about that. Paired with light denim jeans, great coat & bag, and my winter uniform is done!

Většinou, když nakupuji ve Stories, jdu po všem z pařížského ateliéru. A to prostě proto, že mi stylem sedí nejvíce. Dalším takovým pleteným kouskem, co jsem měla na svém seznamu, byl svetr s copánkovým vzorem. A & Other Stories mi opět splnili mé přání. Co se mi na tomto svetru líbí nejvíce jsou volánky kolem krku, což svetru dodává takový ten chic pařížský vibe. A to je přesně něco pro mě. Dohromady se světlými denimkami, kabátem a nějakou pěknou kabelkou je má zimní uniforma hned kompletní!

 

I have to say I am more than pleased with my latest knit additions to my wardrobe. And the wait for spring is definitely more bearable!
Enjoy your Sunday!
MM

Musím říci, že mi mé nové pletené přírůstky dělají radost. A to čekání na jaro je s nimi hned příjemnější!
Tak hezkou neděli!
MM