How To Make The Most Of A Pamper Sesh

Today is Valentine’s day! If you celebrate it then Happy Valentines to you! I am not that into this holiday but I quite feel it’s a perfect opportunity to do a mid-week pamper session. And just treat yourself, because you know you deserve it! When I do a pamper sesh I’ll go all out. It’s a perfect way for me to just relax and I enjoy every second of it. So how do I make the most of a pamper sesh?

Dnes je Valentýn! Jestli tento svátek slavíte, tak si ho hezky užijte! Já zas až tak moc Valentýn neřeším, ale přijde mi to jako skvělá příležitost dopřát si chvíli relaxu uprostřed týdne a jen tak se hýčkat, protože si to bezpochyby zasloužíme. Když už si takový relax dopřeju, tak se vším všudy. Je to perfektní způsob, jak úplně vypnout, užít si každý moment a relaxovat. A mé tipy, jak si to užít nejvíce?

Doing my nails is always a part of the pamper session. I usually don’t have much time to do them and to wait for them to dry completely. This is a perfect opportunity how to do it properly. I usually do either a nude or red nail polish. This time I went for my favorite red on my nails, the nail gloss by Chanel.

Lakování nehtů je vždy součástí toho správného hýčkání. Vetšinou na manikůru moc času nemám, zejména na to čekání, aby lak zcela uschl. A na to se přesně hodí takový relax. Většinou si nehty lakuji světlým nude nebo červeným lakem. Tentokrát jsem zvolila můj oblíbený červený lesk na nehty od Chanel. Je to ta nejlepší červená, co jsem kdy na nehtech měla. 

 

When it comes to me relaxing a face mask is a no-brainer. Usually, I do two, one cleansing and one hydrating. But this Black Sugar Honey wash off mask by Skinfood does both of these tasks. You put it on, dampen your fingers and massage it onto the face, it gently cleanses and exfoliates. After that, you don’t rinse it right away but you leave it on for 15-20 minutes to let it hydrate your skin. My skin loves this Korean skincare gem. It’s a perfect mask and smells so delicious!

O tom, že si v rámci mého relaxu dám masku, nemusím ani chvíli přemýšlet. Většinou si dávám dvě, jednu čistící a jednu hydratační. Ale tato Black Sugar Honey smývací maska od Skinfood zvládá obojí. Masku nanesete, pak si navlhčíte konečky prstů a vmasírujete. Tím pleť hezky vyčistíte a exfoliujete. Poté masku hned nesmyjete, ale necháte ji ještě 15-20 minut hydratovat vaši pleť. Má pleť tento korejský poklad zbožňuje. Je to skvělá maska a voní opravdu úžasně!

 

 

Don’t forget your hair, you can do a hair mask or what I like to do before I have that glorious bath I like to put a bit of an oil on the hair ends. This one with argan oil by OGX is one of my favorite.

A nezapomeňte ani na své vlasy, můžete jim dopřát masku nebo co dělávám ráda já je, že si na konečky nanesu vlasový olej. Tento s arganovým olejem od OGX patří mezi mé oblíbené. 

 

Bath time is a perfect moment to do a body scrub as well. I like scrubs from Rituals, & Other Stories and lately this Coconut Coffee scrub by the brand frank body. It combines two of my favorite things, coconut, and coffee. I absolutely adore the scent!

Koupel je samozřejmě ideálním místem pro tělový peeling. Nejraději mám ty od Rituals, & Other Stories a v poslední době jsem si oblíbila kokosovo-kávový od frank body. Zahrnuje mé dvě oblíbené ingredience, a to kokos a kávu. Té vůni jsem naprosto propadla!

For the actual bath, I have a few staples that can’t be missing. First things first, good bath product like an oil, bath foam or a bomb is essential. In this case, the coconut almond bath from Laura Mercier is pretty perfect. A candle, of course, something to read and I can’t forget chocolates and something to drink. This time I treated myself with my favorite rose lemonade by Fentimans. Perfect refreshment while having a bath!

Při samotné koupeli jsou určité věci, které nesmí chybět. Určitě potřebujete pořádný produkt do koupele, ať už olej, pěnu nebo bombu. Tentokrát jsem si dopřála úžasnou kokosovo-mandlovou pěnu od Laura Mercier. Samozřejmě také nesmí chybět svíčka, něco na čtení a já nevynechám čokoládu s něčím osvěžujícím k pití. Tuto koupel jsem si zpříjemnila mou oblíbenou růžovou limonádou od Fentimans. Na takový okamžik se hodí skvěle!

 

After a nice relaxing bath, a deliciously scented body cream is a must. This Brazilian Bum Bum cream by Sol Janeiro smells so good, it is a perfect way to end your pamper session.
At this point, you had your relaxing moment and I like to make sure this feeling lasts as long as possible, so I apply the Deep sleep breathe in roll-on on my wrist. It’s made by the brand This Works. They do one of the best pillow sprays ever! I use this Deep Sleep pillow spray on my pillow every day and I think it helps me sleep much better!
Well and that’s my pamper session done. Hope you get inspired and treat yourself!
MM

Po takové příjemné, uvolňující koupeli nesmíme zapomenout na tělový krém. A nejlépe nějaký takový, co bude vonět neodolatelně. Takovou voňavou tečkou je pro mě určitě Brazilian Bum Bum krém od Sol Janeiro.
V tento moment máte váš relax za sebou a já se vždy snažím tento pocit co nejvíce prodloužit tím, že si na zápěstí nanesu levandulový roll-on Deep sleep breath in. Je od značky This Works, která má ve svém repertoáru jeden z nejlepších polštářových sprejů vůbec. Používám ho každý večer před spaním a přijde mi, že se mi pak spí o mnohem lépe!
Tak, a takhle si nejraději užívám takovéto hýčkání. Doufám, že se necháte inspirovat a dopřejete si pro sebe také nějaký ten relax!

MM