My Glossier Haul & Thoughts On The Stuff

Words can’t describe my excitement about finally having some Glossier in my life! I’ve expected I would like the stuff. But I was pleasantly surprised how much I love all of it! I thought I would share my joy with you and tell you all about what I got and my thoughts on the stuff. Let’s talk Glossier!

Mé nadšení se slovy snad ani nedá vyjádřit. Konečně mám také Glossier! Očekávala jsem, že se mi bude vše líbit. Ale byla jsem příjemně překvapená, jak jsem si každý produkt doslova zamilovala! Řekla jsem si, že se s vámi podělím o mou radost a povím vám, co jsem si pořídila, a k tomu dodám pár myšlenek o každém kousku. Tak si pojďme popovídat o Glossier!

First of all, I am living for the packaging and those pink vibes. Also, I finally got the famous pink pouch the glossier stuff comes with. It’s so pretty, I haven’t decided yet what its purpose will be, but I am sure I’ll think of something. Because Glossier doesn’t ship to Prague yet I got my order through my IG friend Val from London. Fingers crossed Glossier starts shipping worldwide soon! Let’s see what I got now.

To balení je naprosto dokonalé, a ta růžová všude nemá chybu. A také už mám tu známou růžovou taštičku, ve které vám dorazí všechny ty Glossier věcičky. Je nádherná, ačkoli ještě přesně nevím, na co ji využiju, určitě nějaký fajn účel mít bude. Jelikož Glossier do Čech zatím neposílá, objednala jsem si pár věcí přes mou instagramovou kamarádku Val z Londýna. Doufám, že Glossier začne brzy shippovat celosvětově! Tak, a nyní k tomu, co jsem si pořídila.

 

I love lip balms and I can’t say no to a new one. I knew I wanted to get one of the Glossier’s Balm dotcoms. Out of the six flavors the Coconut balm dotcom was an obvious choice. This balm is actually a multipurpose product, so you can apply the waxy textured balm wherever you need it. This balm dotcom hydrates, repairs and it’s paraben & cruelty free as all of the rest of the Glossier stuff. It also smells delicious – the scent reminds me of coconut cookies. I had a cold the last couple days and this has been my trusty coconut companion for sure!

Balzámy na rty miluju a novému nikdy neodolám. Byla jsem si jistá, že chci zkusit jeden z jejich Balm dotcomů. Z šesti příchutí jsem si vybrala, jak jinak, ten kokosový. Tento balzám s voskovou konzistencí můžete aplikovat všude, kde máte nějaké suché místečko. Hydratuje, regeneruje a líbí se mi, že je bez parabenů a nebyl testován na zvířatech jako zbytek Glossier produktů. A voní tak, že byste ho snědli, úplně jako kokosky. Za posledních pár dní, kdy jsem byla nastydlá, mi byl věrným, kokosovým společníkem!

 

As I have enough skincare products at the moment I got only the Super Bounce hyaluronic serum. But that doesn’t mean I am not curious about all of the skincare Glossier gems. But back to the serum. It’s perfect. What I love the most about it is that it isn’t tacky at all. The hyaluronic serum plump ups your skin with moisture and softness thanks to the vitamin B5. The texture is nice and silky and immediately sinks into the skin. This vegan serum is paraben free, cruelty free and fragrance-free. And my skin adores it!

Pleťové kosmetiky mám teď celkem dostatek, tak jsem si pořídila pouze hydratační sérum Super Bounce. To ale neznamená, že mě jejich ostatní péče vůbec neláká. Ale zpět k tomu séru. Je skvělé. Co se mi na něm líbí nejvíce je, že není vůbec lepivé. Kyselina hyaluronová dodává pleti hydrataci a vitamín B5 ji zjemňuje. Samotná konzistence séra je hezky jemná a okamžitě se vpíjí do pleti. Toto veganské sérum je samozřejmě bez parabenů, bez parfemace a nebylo testováno na zvířatech. Má pleť ho zbožňuje!

 

When it comes to Glossier makeup I am completely into the whole philosophy of more skin, less makeup. The Perfecting Skin Tint is an absolute dream product for me. The tint is that “your skin but better” kind of product. Don’t expect much coverage. It rather evens the skin tone, leaves it dewy and smooth. And I don’t want to be without it EVER. I love the ultra thin watery like formula and the shade Medium is a perfect match for my skin tone.

Co se líčidel od Glossier týká, přijde mi jejich filozofie více pleti, méně líčidel, naprosto dokonalá. Perfecting Skin Tint je něco přesně pro mě. Je to takový ten typ produktu, kdy má finální výsledek vypadat jako vaše pleť, ale jen trochu vylepšená. Neočekávejte nějaké vysoké krytí. Spíše pleť sjednotí, zjemní a je pak hezký rozjasněná. Kéž by mi tento tint nikdy nedošel. Líbí se mi jeho vodová konzistence a odstín Medium mi sedne perfektně.

 

Oh, boy! I am completely obsessed with Boy Brow. This all-in-one brow fluffer, filler, and shaper is the best brow product I’ve ever tried. I love how it tames my brows but at the same time leaves them looking so natural. I got it in the shade Brown, which perfectly matches my dark brows. If you would get only one thing from Glossier, get this!

Panečku! Totálně jsem propadla pomádě na obočí Boy Brow. Je to ten nejlepší produkt na obočí, co jsem kdy zkusila. Líbí se mi, jak dokáže zkrotit mé obočí s tak přirozeným výsledkem. Hnědý odstín mému tmavému obočí sedne skvěle. Kdybyste si měli od Glossier pořídit jednu jedinou věc, zkuste Boy Brow.

My love for cream blushes is no secret and I had to get my hands on one of the Cloud paints. All of the four shades looked tempting but in the end, I went for a nude shade Dusk. I don’t have anything like that in my collection and it looks so pretty. The gel-cream formula is very sheer but buildable and a very little goes a long way! I like to dab it on to my cheeks and give them a healthy flushed look. And now I want to try all of them!

Má láska ke krémovým tvářenkám není žádným tajemstvím, a tak jsem si musela pořídit jednu z jejich úžasných Cloud paintů. Všechny čtyři odstíny vypadaly lákavě, nakonec jsem zvolila světlý nude odstín Dusk. Ve své sbírce žádný takový nemám a vypadá moc hezky. Gelovo-krémová konzistence je velmi lehounká, ale přidáním produktu ji lze určitě zesílit a stačí opravdu jen maličko! Tvářenku nejraději aplikuji vklepáním prstů pro takový ten hezký zdravý vzhled. No, a nejraději bych teď zkusila všechny!

And as the last Glossier gem, I got the Stretch Concealer. The Medium shade is a perfect match and I love it, especially under my eyes. It covers but doesn’t look like concealer on the skin. And that’s what makes me love it even more. The lightweight formula contains elastic micro waxes and nourishing avocado and jojoba oils, cocoa butter and for that natural coverage the adaptable mineral pigments. I still like the Soft matte complete concealer by Nars, but my heart belongs to Stretch concealer now.

A jako poslední Glossier poklad vám zde ukážu Stretch korektor. Odstín Medium mi sedne naprosto perfektně a hned jsem si ho oblíbila. Ačkoli kryje, tak na pleti nevypadá jako korektor. A to mě na něm vážně baví. Lehounká konzistence obsahuje elastické mikro vosky a vyživný avokádový a jojobový olej, kakaové máslo a pro ono přirozené krytí jsou zde pleti přizpůsobující se minerální pigmenty. Na Soft matte complete korektor jsem určitě nezanevřela, ale mé srdce teď patří tomu od Glossier.

Well, there’s not much to say besides that I am completely hooked on Glossier! I love the philosophy, the formulas, the names, the fact it’s not tested on animals, the packaging and just everything about Glossier honestly! And what about you and Glossier?
MM

No, co více dodat? Glossier jsem zcela propadla! Jejich filozofie mě vážně baví stejně jako textury & názvy produktů i jejich balení.  Dále to, že produkty nejsou testovány na zvířatech a upřímně zkrátka všechno Glossier! A co vy a Glossier?
MM