The Coconut Affair Vol. 2

Yeah, you’re reading right, this is a part two of my coconut post, where I have declared my coconut obsession back in December. It hasn’t stopped and honestly, I doubt it ever will. I have discovered a few coconut products since that post, so fellow coconut lovers keep on reading!

Ano, čtete správně, toto je druhý díl mého kokosového článku z loňského prosince, kde jsem se vyznala z mé kokosové závislosti. No, a ono mě to nepřešlo. Upřímně si myslím, že se tomu tak nikdy nestane. Od toho článku jsem objevila další fajn kokosové produkty, takže všichni, kdo kokosové věci zbožňujete stejně jako já, pokračujte ve čtení!

Sephora recently came with dry shampoos and dry conditioners. And of course, I had to grab the coconut dry conditioner. I have never tried such thing but I am already very pleased with this hair gem. I use dry shampoo on my roots on the days when I don’t wash my hair, but my ends tend to get a bit dry, so this hair product is simply genius for those days. It smells nice, very coconut-like and your hair is soft and wavy afterward. It’s lovely and I will definitely repurchase it along with the coconut dry shampoo.

Sephora poměrně nedávno přišla se suchými šampony a kondicionéry. A já jsem neodolala suchému kondicionéru. Ačkoli jsem nikdy nic takového nezkusila, hned jsem si tuto vlasovou vychytávku oblíbila. Suchý šampon používám ve dnech, kdy si nechci mýt vlasy, ale trošku tím trpí konečky vlasů. A přesně na tyto dny se skvěle hodí suchý kondicionér. Voní moc hezky kokosově a po aplikaci jsou vlasy jemné, kondicionér jim také dodá trochu té textury. Tento produkt mě moc baví a určitě si ho znovu pořídím spolu se suchým kokosovým šamponem. 

Coconut and coffee? I am sold! The scent of this body scrub is divine. Anyway, who doesn’t love the smell of coffee and combined with coconut it’s a dream combo. It’s very hydrating and I have to say I am kinda falling for this frank body brand. I tried the Glow mask the other day and I am very impressed.

Kokos a káva? Ano! Tento tělový peeling voní přímo božsky. Kdo by neměl rád vůni kávy? V kombinaci s kokosem je to skvělá dvojka! Scrub je hodně hydratační a musím říci, že mě tato značka frank body začíná opravdu hodně bavit. Nedávno jsem zkusila jejich ranní 5-ti minutovou masku a přišla mi výborná. 

 

Of course, I had to get my hands on the coconut PREP + PRIME FIX+ by MAC. I’ve enjoyed the original one in the past so I knew I would like it. It’s a lightweight face mist, but when it comes to that coconut scent, don’t expect a very strong one, it’s just a light hint of coconut. I use it after doing my makeup or to refresh during the day. I love how dewy and hydrated my skin looks with this mist. Besides the original one, there are rose and lavender flavors which MAC recently made permanent in their line. I am not gonna lie, it’s a great news!

Kokosové verzi fixačního spreje PREP + PRIME FIX+ od MAC jsem nemohla odolat. V minulosti mě bavila jeho originální verze, takže jsem tušila, že mě i ta kokosová nadchne. Jedná se o velmi lehounký mist a co se té kokosové vůně týká, je velmi jemná. Nejvíce ho používám jako fixační sprej poté, co se nalíčím, a nebo k osvěžení v průběhu dne. Nejvíce mě baví, jak je má pleť pak hezky hydratovaná a rozzářená. Mimo již zmiňovanou originální verzi, MAC do stálé nabídky zařadil tento FIX+ také v levandulové a růžové verzi. A to je super zpráva!

 

I have recently discovered this Green Coconut Jelly bomb from LUSH and I already lost the count how many I have enjoyed since then. I love these jelly bombs because they make your skin super soft after having a bath. It’s a dream bath bomb for a coconut lover like me!

Nedávno jsem v LUSH objevila tuto kokosovou jelly bombu Green Coconut a už ani nevím, kolik jsem si jich za tu dobu stihla užít. Tyhle jelly bomby mě baví z jednoho jasného důvodu, nemusím se po koupeli ještě extra krémovat, jelikož je má pleť už zvláčněná právě díky hydratačnímu želé z této bomby. Pro někoho, kdo miluje kokosovou vůni jako já, je tato bomba ta nej!

I have raved about this Total Temptation mascara by Maybelline all over my Instagram account, so it’s no surprise it found it’s way to this post. I really like the mascara and this will be a bold statement, but I think I love it more than my all-time drugstore favorite Lash Sensational. It gives volume, holds the curl, doesn’t smudge, flake and it smells like coconuts. No doubt I love it that much at the moment!

Tuto kokosovou řasenku Total Temptation od Maybelline jsem vychválila na mém instagramu celkem obstojně, takže se není čemu divit, že se objevila i v tomto článku. Vážně jsem si ji oblíbila dokonce více než mou do nebes vychvalovanou Lash Sensational. A nedá mi to, abych ji neprohlásila za mou nejoblíbenější drogerkovou řasenku. Řasám dodá objem, drží je nakroucené, nerozmazává se, neopadává a voní po kokosu. Není pochyb, že jsem si ji v poslední době tak zamilovala!

Hope you enjoy this kind of posts! I certainly do enjoy talking about my favorite coconut stuff. So you can expect these kind of posts again. I haven’t mentioned here the Coconut Balm Dotcom but I have talked about it in my Glossier post on Sunday. This balm is a bomb dotcom for sure! What are your recent coconut discoveries? I am very curious and always keen on your suggestions!
MM

Doufám, že vás takový článek bavil! Mě rozhodně těší mluvit o mých kokosových oblíbencích. Až zas nějaké objevím, tak se určitě v nějakém takovém článku opět objeví. Nezmiňovala jsem zde kokosový balzám na rty od Glossier Balm Dotcom. Ale mluvila jsem o něm v nedělním článku věnovaném právě jen Glossier. Tento balzám je bezpochyby bomba! A na jaké kokosové objevy jste v poslední době narazili vy? Vždy se ráda nechám inspirovat!
MM