What’s In My Most Worn Winter Bag – The Gucci One

When I looked on my IG the other day I realized that I’ve been really giving extra attention to this Gucci bag in the past couple of months. So I thought let’s tell you what essentials I’ve been carrying around this winter. I am a very curious person and I always love to see what’s inside others people’s bags. Hope you are curious too!

Když jsem se nedávno probírala mými fotkami na Instagramu, tak jsem si všimla, že jsem v posledních měsících nenosila snad skoro žádnou jinou kabelku, než mojí Gucci. A napadlo mě, že vám povím o mých zimních nezbytnostech, co v ní nosívám. Jelikož jsem velice zvědavá, vždycky mě bavily články tohoto typu. Tak doufám, že jste také zvědaví!

And the bag I am talking about is the Gucci Mini Bamboo Shopper Tote. I got it almost three years ago and I am very happy with my investment, it’s a great quality bag for sure. Even though I’ve been wearing it a lot it still looks in perfect shape. Also, it’s a perfect size! It doesn’t look that big but believe me it can fit a lot! I adore the iconic Gucci’s bamboo handles and I think these are the It factor what makes this bag look so beautiful. These bamboo handles were originally created in 1947 using a patented method. I think it’s very cool Gucci is still using this method while creating its beautiful bags. Well, and what essentials inside this bag are keeping me company lately?

Hlavní hvězdou tohoto článku je Mini Shopper s bambusovými uchy od Gucci. Pořídila jsem si ji před necelými třemi lety a jsem velice spokojená s mou investicí, protože je to velmi kvalitní kabelka. Ačkoli ji nosím opravdu často, je v perfektním stavu. A také má skvělou velikost! Nevypadá sice až tak velká, ale věřte mi, vejde se toho do ní opravdu dost. Zbožňuju její dnes už ikonická bambusová ucha a myslím si, že ty jí právě dodávají ten šmrnc. Tato bambusová ucha vznikla původně v roce 1947 originální patentovanou metodou. Přijde mi opravdu super, že Gucci stále využívají tuto metodu při výrobě jejich nádherných kabelek. No, a které nezbytnosti uvnitř této kabelky mi dělají společnost v poslední době?

Of course like every other person I carry my keys around. My keys are easily recognizable by this adorable ribboned monogram keychain from Anthropologie. Further items include leather gloves, phone and my trusty Chanel card holder. I use it as a regular wallet since it’s more like a mini wallet rather than a cardholder and also it fits without a problem into any sized bag.

Jako asi každému mi nesmí chybět klíče. Nosím na nich tento přívěsek s monogramem M z Anthropologie, abych je snadněji našla. Mezi další předměty v kabelce patří kožené rukavice, telefon a má věrná mini peněženka na platební karty Chanel, kterou používám jako klasickou peněženku, jen je menší a výhodou je, že se mi vejde opravdu do každé kabelky.

 

Now to the exciting part, the beauty stuff. This Sézane pouch is actually perfect for all of my beauty essentials. I am not gonna lie. They aren’t always neatly tucked in this pouch, but it keeps my bag more organized for sure. The one thing I always carry around is a blotting powder, the YSL one has been my favorite for a long time now. I like to apply it with this NARS mini brush which I believe was part of a face palette I had a few years back.

Tak a teď k té zajímavější části, a to kosmetice. Na mé kosmetické nezbytnosti používám nejraději tuto taštičku ze Sézane. Musím se přiznat, že ne vždy v ní mám všechno hezky uložené, ale když už tomu tak je, rozhodně mám v kabelce větší přehled. Matující pudr doma určitě nenechávám, tento od YSL Beauty už mám nějakou dobu, a stále ho používám velice ráda. Na nanášení se nejlépe hodí tento mini štětec NARS. Tuším, že byl součástí jedné paletky NARS, kterou jsem měla před lety.

 

Lip balm is a must have and lately, I’ve been loving this coconut Balm Dotcom from Glossier.

Bez balzámu na rty nedám ránu a v poslední době jsem si zamilovala tento kokosový Balm Dotcom od Glossier

I got this cute pink YSL compact a while back and I cleaned it recently and use it as a mirror now. It would be a shame to throw out such beauty, wouldn’t it?

Před nějakou dobou jsem měla tento roztomilý kompakt od YSL Beauty, nedávno jsem si ho vyčistila a nyní ho používám jako zrcátko. Byla by to opravdu velká škoda takovou nádheru vyhodit, ne?

I always carry a perfume with me. It’s either a mini-sized perfume, a sample or a travel version. One of my favorite scents has to be Coco Mademoiselle by Chanel. It’s such a cult classic and I love wearing this oriental scent.

V mé kabelce také vždy najdete nějaký ten parfém. Nejčastěji nějaký v menší velikosti, vzoreček nebo v cestovní verzi. Jednou z mých oblíbených vůní je bezpochyby Coco Mademoiselle od Chanel. Tato orientální vůně je už takovou kultovní klasikou, a já ji nosím velice ráda.

And now to the lip stuff! I don’t know why but I have always more than one lipstick in my bag. Usually, it’s the current favorites. At the moment I am very keen on my RODIN lipstick in the shade So Mod, the Maybelline matte one in the beautiful mauve shade Smoky Taupe, my trusty Glossier Balm Dotcom and the lip gloss in Desert Heat from the Victoria Beckham and Estée Lauder collab.

A nyní se podíváme na rtěnky! Nevím proč, ale vždycky mám s sebou více než jednu. Většinou s sebou nosím ty, které mám momentálně nejraději. Teď mě třeba hodně baví ta od RODIN v odstínu So Mod, matná v úžasném mauve odstínu Smoky Taupe od Maybelline, můj milovaný Balm Dotcom od Glossier a lesk na rty v odstínu Desert Heat z limitované kolekce Victorie Beckham s Estée Lauder. 

A lovely hand cream can’t be missing alongside with a hand sanitiser. I quite like the Black Vanilla from Merci Handy. To be honest I am not a big fan of the fruity scented products and this one smells very sophisticated. As for the hand cream, I think I don’t have to add much about this & Other Stories cream from the Perle de Coco range, it’s my favorite hand cream EVER!
And these are all my winter bag essentials! Feel free to let me know yours as I am so curious!
MM

Nějaký příjemný krém na ruce nemůže spolu s čistícím gelem samozřejmě chybět. Mám docela ráda ten Black Vanilla od Merci Handy. Upřímně, mně ty ovocné vůbec nesedí, a tento voní tak nějak sofistikovaně. Co se krému na ruce týká, není tento kokosový z řady Perle de Coco z & Other Stories asi žádným překvapením. Je to můj nejoblíbenější krém na ruce!
A toto jsou všechny mé zimní nezbytnosti, které s sebou většinou nosívám. Jak jsem již na začátku zmínila, jsem zvědavá, co s sebou tuto zimu nosíte vy!
MM