When I Don’t Wear Cream Blush I Go NARS

My love for cream blushes is no longer a secret, but what about when I decide to wear a powder one? I would definitely go with a NARS blush for sure. Besides NARS you would find only one Chanel powder blush and an Hourglass palette in my collection. And why NARS? Simply put, NARS know how to make powder blushes really well. They are insanely pigmented, long lasting, easy to blend and buildable, but just a little goes a long way. And they offer stunning shades. I think quality-wise I would be satisfied with every shade I would choose. NARS blushes just look so natural and perfect on the cheeks. That’s why I think they are the best. Are you curious, which shades I have in my collection? Then keep on reading!

Má láska ke krémovým tvářenkám není žádným tajemstvím. Ale co když se rozhodnu použít nějakou tu pudrovou? Tak v tomto případě bych určitě zvolila produkt od NARS. V mé kosmetické sbírce naleznete pouze jednu pudrovou tvářenku Chanel, a pak paletku od Hourglass, jinak mé srdce v této oblasti patří NARS. A proč NARS? Jednoduše mi přijde, že NARS pudry prostě umí. Jsou neskutečně pigmentované, dlouho vydrží, snadno se nanáší a lze je vrstvit. A díky té pigmentaci většinou stačí opravdu jen trochu. V NARS repertoáru mají nádherné odstíny. Myslím, že co se kvality týká, bych asi byla spokojená s jakýmkoli odstínem, který bych si vybrala. Tvářenky NARS vypadají na tvářích velice přirozeně a nemám jim co vytknout. A proto si myslím, že jsou zkrátka nejlepší. Jste zvědaví, které mám v mé sbírce? Tak pokračujte ve čtení!

And what better than start with the cult classic Orgasm shade. It’s gorgeous and gives such a natural, flush of color. It’s a perfect peachy pink shade with golden shimmer. I think it’s universally flattering so it suits a variety of skin tones and maybe that’s why it’s so popular. I have it in a mini version, but since a little goes a long way, I have a hard time even hitting the pan. If you’re thinking about getting a NARS blush, you can’t go wrong with Orgasm.

A jak jinak než začít s kultovní klasikou Orgasm. Je nádherný a hezky přirozeně rozzáří tváře. Je to takový ten perfektní broskvově růžový odstín s jemným zlatým třpytem. Přijde mi hodně univerzální a sedne tak mnoha odstínům pleti. Možná proto je tak populární. Mám ho v této mini verzi, ale jelikož stačí opravdu trochu, je těžké ho rychle spotřebovat. Jestli přemýšlíte o koupi NARS tvářenky, s tou v odstínu Orgasm nemůžete šlápnout vedle.

 

 

Sin is probably my fave out of the NARS blushes I own. It’s a cool tone berry with a beautiful golden sheen. I call it the „winter Orgasm“. It looks amazing on the cheeks!

Mým favoritem ze všech NARS tvářenek, co mám, bude pravděpodobně odstín Sin. Je to takový chladnější berry odstín se zlatým leskem. Nazývám ho „zimním Orgasmem“. A na tvářích vypadá úžasně!

 

 

I have the Nars Narsissist Blush Contour and Lip Palette for a while now and I still adore it. It contains three blushes, one highlighter, and bronzer, and there was even a mini lip gloss in the shade Istria. There is a pink terracotta blush called Enrapture, in the middle, we have Enthralled blush which is a nice rose shade with slight shimmer and probably my fave out of this palette, but I like to mix it with the Roman Holiday blush, a pastel shade with a delicate hint of cool pink. Bottom shades include classics like my all-time favorite Laguna bronzer and pale yellow-gold highlighter Albatross. I love these NARS palettes, they are so handy for traveling and you get a good value for your money. A palette is a perfect way for you to try different shades if you haven’t tried anything from NARS yet. And they come up with new ones all the time, just have a look.

Paletku Narsissist mám už nějakou chvíli a stále mě neomrzela. Najdete v ní tři tvářenky, jeden rozjasňovač a bronzer, součástí paletky byl také mini lesk na rty v odstínu Istria. Zcela vlevo je tvářenka v růžovém terakotovém odstínu Enrapture, uprostřed je hezký růžový odstín Enthralled s trochou třpytu, tento odstín mám z paletky úplně nejraději. Ale ráda jej míchám s třetím chladnějším pastelově růžovým odstínem Roman Holiday. Spodní odstíny zahrnují jeden z mých oblíbených bronzerů – klasiku bronzer Laguna a světle žlutý/zlatavý rozjasňovač Albatross. Tyto NARS paletky zbožňuju, jsou skvělé na cestování a určitě se vyplatí do nich investovat. Díky takové paletce máte šanci vyzkoušet více různých odstínů, obzvláště pokud jste od NARS ještě nic nezkusili. NARS přicházejí neustále s novými verzemi, tak se mrkněte. 

 

And now to the last NARS color the beautiful shade Deep Throat. It’s a warm coral with a hint of pink and a golden shimmer-sheen. It’s similar to Orgasm, but I think it looks more sheen-ish and gives that nice glow from within look. It’s an excellent everyday blush.

A nyní k poslední NARS barvičce v mé sbírce, a to ke krásnému odstínu Deep Throat. Je to taková hřejivější korálová s trochou té růžové a zlatavým leskem. Odstín je hodně podobný tomu Orgasm, ale přijde mi, že vypadá více přirozeně a dodává takový ten zevnitř rozjasněný vzhled. Deep Throat je skvělý odstín na každodenní líčení.

Even though I love my cream blushes I gladly switch it up with one of these NARS gems. And what about you, are you a NARSissist?
MM

Ačkoli na mé krémové tvářenky nedám dopustit, velice ráda si čas od času dopřeju změnu s těmito NARS poklady. A co vy, jste NARSissist?
MM