My Custom Warm Nudes ABH Palette

Wow, there have been so many eye shadow palettes releases recently! I don’t know how about you, but I got a bit overwhelmed. I had my eye on a few palettes but I couldn’t decide which one to get. But then I saw single ABH shadows on Cult Beauty and decided I will create my own custom palette! I still adore the Modern Renaissance, and I think ABH does one of the best shadows ever.

Wow, mám pocit, že se v poslední době s paletkami očních stínů roztrhl pytel! Líbilo se mi jich několik a nevím, jak vy, ale já si prostě nemohla vybrat. Když jsem tedy na Cult Beauty zahlédla single stíny od ABH, nemohla jsem jinak, a zkrátka si vytvořila svou vlastní paletku! Modern Renassaince je stále mou srdcovkou, její stíny mi přijdou jako jedny z nejlepších vůbec.

I’ve dipped my toes into warm eyeshadows last year and there is no turning back! If you read my last blog post you already know Caramel is the first shadow in this palette. It’s a beautiful warm brown matte shade, it looks great in the crease but also all over the lid. I love how the Anastasia Beverly Hills shadows blend, their longevity is great and they are really pigmented. Not speaking about the color selection, there are so many to choose from! These shadows are vegan as well as cruelty free. I selected three other shades after a proper research consisting of looking at a ton of swatches and I think I created my ultimate dream palette!

Loňský rok jsem zakusila kouzlo hřejivých odstínů a už nebylo cesty zpět! Jestli jste četli můj minulý článek, tak už víte, že Caramel je mým prvním stínem v této paletce. Je to nádherný matný stín v hřejivé hnědé. Vypadá skvěle v záhybu očního víčka, stejně tak jako přes celé oko. Vážně mě baví, jak se stíny Anastasia Beverly Hills dají jednoduše blendit, jejich výdrž a pigmentace je také super. A to ani nemluvím o barevné nabídce, ve které je tolik nádherných stínů! Všechny jsou veganské a samozřejmě nejsou testované na zvířatech. Po dlouhém průzkumu, kdy jsem zkoukla opravdu velké množství swatchů, jsem vybrala zbývající tři stíny. A není pochyb, že jsem si vytvořila mou vysněnou paletku!

 

 

The only sheeny shadow in my palette is Cognac, a gorgeous dark copper brown. It looks great applied in the middle of the eyelid but I can imagine it would look perfect all over as a coppery smokey eye!

Jediným lesklejším stínem v mé paletce je Cognac, nádherný tmavě bronzový hnědý odstín. Vypadá skvěle uprostřed víčka, ale dokážu si představit, že bude vypadat stejně tak báječně po celém víčku jako kouřové bronzové líčení!

 

Next amazing shade in my palette is called Birkin, a warm beige mauve with a matte finish. I love it in my crease, it gives just the right subtle amount of warmness to an everyday look. Also, I adore the name of this shadow!

Dalším užasným stínem v mé paletce je Birkin, hřejivá mauve béžová barvička s matným finišem. Birkin zbožňuju v záhybu očního víčka, každodennímu líčení dodá přesně tak akorát na hřejivosti. No, a ten název také nemá chybu!

 

When I saw Custard it reminded me a lot of Golden Ochre from the Modern Renaissance palette. I’ve already hit pan and that’s why I thought Custard will be a perfect addition to my palette. Custard is a matte shade described as warm sand and I like to apply it all over the lid, then I add a bit of Birkin in the crease to complete my minimal warm everyday look. It looks great with a bit of Caramel in the crease too.

Když jsem poprvé spatřila odstín Custard, připomínal mi Golden Ochre z paletky Modern Renaissance. Tam už jsem se dostala až na dno, tak mě napadlo, že Custard bude výborně doplňovat ostatní stíny v mé paletce. Custard je matný a popisují ho jako barvu teplého písku. Nejraději ho mám po celém víčku, k tomu do očního záhybu přidám trošku Birkin, a tím je mé jednoduché denní líčení kompletní. A s troškou Caramelu tento look vypadá také výborně.

And here’s the final palette! Isn’t it beautiful? It’s my ultimate dream warm nudes palette and I am very pleased with my selection! I rarely take my Modern Renaissance with me and this one will be perfect for travel too.

A zde je má paletka! Není nádherná? Rozhodně je mou vysněnou paletkou s hřejivými nude odstíny a musím se pochválit, jak dobře jsem si vybrala! S Modern Renaissance cestuji opravdu jen málokdy, ale tato bude na tyto účely perfektní.

 

And what about you, did you get any of the new releases or have you created your own custom palette as well? I adore my creation so much I can’t stop looking at it!
MM

A co vy, pořídili jste si nějakou z těch nových paletek, a nebo jste si také vytvořili tu svou? Já se na ten můj výtvor nemůžu vynadívat!
MM