My Night Time Routine For A Better Sleep Ft. One Special Treat For Your Skin

Welcome to another post and let’s talk about my night time routine this time! I find it so important to take time for yourself after a long day and treat yourself a little. Let’s have a look at my routine featuring one delightful treat for your skin!

Vítejte u dalšího článku! Tentokrát si povíme trochu něco o mé večerní rutině! Přijde mi opravdu důležité najít si po dlouhém dni chvíli pro sebe a trochu se hýčkat. Tak se pojďme podívat, co to obnáší – včetně jednoho extra pleťového pomocníka!

First of all, I would like to mention that I am a very light sleeper. Always have been, always will be. That’s why I like to add a few relaxing steps to my routine for a better sleep. My ,,catching the Z’s mission” begins with taking my makeup off. It’s my daily calming ritual and I love to enjoy a few minutes just for myself. If I am into it I do a lovely relaxing bath including one or two facemasks. Comfy PJ’s are another step to have a better sleeping experience as well as a lavender pillow spray and my trusty sleeping eye mask. Honestly, I sleep with the mask on every night and I even taught my hubby to use one too. Lately, I have been enjoying treating my skin with the Sound Sleep Cocoon by Dermalogica* and my daily drifting off got even better!

Nejprve bych chtěla zmínit, že spaní mám opravdu lehké. Vždycky tomu tak bylo, a nejspíš pořád bude. Proto do mé rutiny ráda zařazuji vše, co by mi dopomohlo k lepšímu spaní. Má mise za takovým tím ,,vyspáním se dorůžova” zpravidla začíná tím, že se odlíčím. Je to má chvilka, kdy se soustředím jen na sebe a užívám si to. Když mám náladu, tak si dopřeju koupel nebo jednu či dvě pleťové masky. Příjemné pyžamo je dalším krokem k úspěchu stejně jako levandulový sprej na polštář spolu s mou oblíbenou spací oční maskou. Upřímně, si mé noci bez této vychytávky už ani nedokážu představit. Dokonce i manžela jsem na ni naučila. V poslední době mé pleti dopřávám noční péči od Dermalogica Sound Sleep Cocoon* a má rutina je ještě o to lepší!

It’s a revitalizing night treatment gel-cream for transforming your skin overnight. It contains all the good stuff to hydrate, soften and brighten your skin as well as to reduce signs of skin fatigue. It’s lavender scented and to be honest I adore everything lavender as part of my night time routine. The Cocoon contains encapsulated, motion activated French Lavender essential oil along with Sandalwood and Patchouli. This night treatment not only gives you healthier looking skin in the morning it also promotes deep and restful sleep with its aromatherapy side to it.

A co to ten Sound Sleep Cocoon je? Jedná se o revitalizační noční péči pro regeneraci pleti během spánku. Obsahuje samé skvělé složky, díky kterým pleť hydratuje, zjemňuje, rozjasňuje stejně jako zmírňuje známky únavy. Voní levandulově, a to je něco pro mě, protože cokoli s levandulí je v mé večerní rutině rozhodně vítáno. Cocoon obsahuje esenciální oleje levandule, santalového dřeva a pačuli, které jsou aktivovány pohybem. Nejenže vám tato péče poránu zajistí zdravěji vypadající pleť, ale díky jejím aromaterapeutickým účinkům podpoří i hluboký a klidný spánek.

 

Well, let’s talk about my Cocoon experience! I have been testing it for a while now and I am seriously impressed how my skin looks in the morning. It’s hydrated, fresh, evened out and glowing. I would say it looks almost velvety and simply like I’ve had a very long good night sleep even though it’s not the case all the time. Everything lavender scented is welcomed to my routine and the motion activated lavender oil is another thing I adore about it. It smells so good and calming. Also, the minimal packaging is great. You simply twist open and pump the gel-cream out. I always prefer packaging where I don’t have to stick my fingers into the pot, this way it’s more hygienic for sure. The only downside to this packaging is you don’t see how much is left there. A pro tip for an even better experience is to massage the gel-cream with a jade roller to your face.

A nyní si povíme, jak si tato Dermalogica péče rozumí s mou pletí! Zkouším ji už nějakou chvíli a vážně na mě udělala dojem tím, co přes noc dokáže. Má pleť je ráno hydratovaná, svěží, sjednocená a hezky rozjasněná. Dokonce bych řekla, že vypadá jakoby až sametově. Zkrátka působí dojmem, jak kdybych měla za sebou dlouhý spánek, i když tomu tak ne vždy je. Už jsem zmínila, že levandulové věci v mé večerní rutině můžu, a za tu uklidňující levandulovou vůni u mě má určitě body navíc. To minimalistické balení se mi také líbí. Super a bezpochyby hygienické je, že do péče nestrkáte své prsty. Jednoduše podržíte nádobu za spodek a otočíte, tím se otevře uzávěr a vymáčknete si požadované množství gelového krému. Jedinou nevýhodou je, že nevidíte, kolik péče vám ještě zbývá. A jeden tip na závěr, já si relaxační zážitek vylepšuju vmasírováním Cocoonu pomocí mého jade rolleru. 

The Sound Sleep Cocoon is definitely a perfect treat for your skin! I am happy with what it does to my skin and how great it accompanies other products from my skincare routine. It’s definitely a keeper on my skincare shelf!
MM
*Post contains PR products.

Noční péčí Sound Sleep Cocoon své pleti rozhodně dopřejete něco extra! Baví mě, co s mou pletí dokáže a jak si skvěle rozumí s ostatními produkty z mé pleťové péče. Jen tak rychle z mé koupelnové poličky určitě nezmizí!
MM

*Článek obsahuje PR produkty.