Chanel Les Beiges Collection 2018

May is my birthday month and I’ve been looking forward to May even more since 2013 when the Les Beiges collection from Chanel first launched. The time has come and this year’s Les Beiges collection is here. The sheer, nude makeup line is all about revealing every woman’s radiance and is inspired by natural beauty. It will be appreciated by everyone who likes natural, minimal makeup look. I like enhancing rather than covering make-up and that’s why I like it so much. Let’s have a look at the collection and which product I treated myself to!

Každý rok se nemůžu dočkat, až bude květen a já budu mít narozeniny. Ale od roku 2013, kdy Chanel začal pravidelně vydávat kolekci Les Beiges, se těším ještě víc. Ta chvíle je opět zde a my můžeme obdivovat tu letošní. Kolekce Les Beiges je inspirována přirozenou krásou každé ženy a vlastně i myšlenkou, že každá můžeme být krásná bez tuny makeupu na obličeji. Proto v kolekci nalezneme samé lehounké, rozjasňující produkty pro zdravý vzhled pleti. Na své si určitě přijde každý, kdo má rád přirozené, jednoduché líčení. Když se líčím, snažím se můj vzhled jen lehce zvýraznit spíše než pleť zakrývat silnými vrstvami, a proto mě Les Beiges tak baví. Podívejme se tedy na letošní kolekci a čím jsem si udělala radost!

This year’s launch contains Healthy Glow Luminous Multi-Colour Powders available in three shades Light, Medium and Deep. Chanel also added a new shade of Healthy Glow Sheer Colour Stick – a watermelon red No 25. There are two new shades of the Healthy Glow Natural Eyeshadow Palette, a Light one and my fave in the Deep shade. I love their Healthy Glow Lip Balm and there are three new shades Light, Medium and Deep in this year’s collection. And lastly as a new item to this line is the Sheer Healthy Glow Tinted Moisturiser available in six shades – Light, Medium Light, Medium, Medium Plus, Light Deep and Deep.

V letošní kolekci nalezneme vícebarevné rozjasňující pudry ve třech odstínech Light, Medium a Deep. Chanel také přidal další odstín krémové tvářenky v tyčince, a to melounově červený číslo 25. Přibyly také další dva odstíny paletek očních stínů, Light a můj favorit Deep. Balzám na rty z této řady zbožňuju a letos máme na výběr z nových tří odstínů Light, Medium a Deep. A jako poslední z novinek této řady tu máme tónovací hydratační krém dostupný v šesti odstínech Light, Medium Light, Medium, Medium Plus, Light Deep a Deep.

I’ve tried to cover the whole collection while browsing my local Sephora so you can see how all the Les Beiges products look like. Chanel does powders very well so my personal favorite will always be one of the Healthy Glow powders, also the lip balms are great. I have one from one of the previous Les Beiges collections and I like how hydrating and natural looking it is.

Snažila jsem se vám nafotit celou kolekci, když jsem ji objevila v místní Sephoře. Chanel pudry umí, takže pudry z této kolekce mám nejraději, ale i tónované balzámy na rty nejsou vůbec špatné. Jeden z předešlých kolekcí mám doma a líbí se mi, jak je hydratační a jak přirozeně na rtech vypadá. 

 

 

 

I have been curious about the Sheer Healthy Glow tinted moisturizer the most. You know how I adore light coverage bases. This one has a lightweight, creamy texture and evens out the complexion while delivering a sheer finish with a healthy glow. This tint isn’t anything for full coverage lovers for sure. It also contains SPF 30/ PA++ which is always handy. I was deliberating whether to get the shade Light or Medium Light and as I was doing that I noticed it did quite oxidize on my hand so I got the shade Light at the end. And it’s a perfect match. Here are my thoughts after a  few days of wear test. First of all, it’s very dewy but nothing a bit of powder couldn’t fix. I wouldn’t recommend it to you if you have a skin type on the oilier side. I’ve applied it with my Sephora Flawless airbrush nr. 56, but it looks nice applied with your fingers too. The finished look was sheer, even toned and luminous. I wouldn’t build it up for more coverage, it could get too greasy. It has the usual Chanel skincare scent I like so much. After a full day of wearing this tinted moisturizer, my skin looked hydrated, glowing and just like I had a good skin day. The only downside is I had to powder twice throughout the afternoon, which I normally do maybe once. Like I said it’s very dewy product. I have also tried it without wearing any other moisturizer under it just a hyaluronic serum. It’s much better and I feel it’s the same case as my EE cream by Estée Lauder, this one I wear mostly without any other day cream as well. All and all I am very satisfied with this year’s addition to Les Beiges collection!

Z nejnovější kolekce mě nejvíce zaujal tónovací hydratační krém. A asi už víte, jak moc mě baví lehounké makeupy. Tento má lehkou krémovou konzistenci, sjednocuje tón pleti, kterou lehce kryje, a dodává jí zdravý vzhled. Tento krém určitě nebude nic pro ty, kdo preferují produkty s vyšším krytím. Obsahuje ochranný faktor 30/PA++, což nikdy není na škodu. Rozhodovala jsem se mezi dvěma odstíny Light a Medium Light. Ale mezitím, co jsem měla swatche na ruce, jsem si všimla, že celkem na vzduchu ztmavly. Tak jsem nakonec zvolila ten nejsvětlejší odstín Light. A ten mi sedne skvěle. Po pár dnech testování, mám pro vás mé čerstvé poznatky. Nejprve bych chtěla zmínit, že tento krém nebude ideální pro ty, kdo mají mastnější pleť, protože je hodně hydratační. Takže zapudrování bude třeba. Nanášela jsem ho štětcem ze Sephory Flawless airbrush č. 56, nanesený prsty ale vypadá také hezky. Pleť s ním pak byla sjednocená, rozjasněná a krém ji dodal opravdu jen minimální krytí. Rozhodně bych nenanášela více krému pro vyšší krytí, výsledek by mohl být až moc mastný kvůli tomu, jak je hydratační. Má typickou vůni, kterou mají všechny Chanel pečující pleťové produkty. Po celém dni byla má pleť hezky hydratovaná, rozjasněná, no prostě vypadala dobře. Jedinou nevýhodou je, že jsem se musela dvakrát za odpoledne přepudrovat, protože jsem se opravdu hodně leskla, což normálně nemusím nebo maximálně jednou. Jak jsem už zmínila, je prostě hodně hydratační. Ještě jsem ho zkusila samotný, aniž bych si před tím obličej nakrémovala mým denním krémem, jen jsem si dala hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou. A je to o moc lepší, zjevně to tedy bude podobný případ jako mé EEčko od Estée Lauder, které také raději nosím jen tak samotné. Tak jako tak mi tento nejnovější přírůstek v kolekci Les Beiges přijde super!

 

The powders from the Les Beiges collection never disappoint. I didn’t need a new one but my mom did get one of the striped Healthy Glow Luminous Multi-Colour powders and I wanted to show you how beautiful it is. These powders enhance natural radiance of the complexion adding a veil of subtle, sun-kissed glow to the skin. This year’s creations look amazing. They are something between a bronzer, highlighter and finishing powder. I have one here to show you in the gorgeous Medium shade.

Pudry pro zdravý vzhled pleti nikdy nezklamou. Já nový nepotřebovala, ale máma si jeden z těch nových pruhovaných pořídila, tak jsem vám toho krasavce chtěla alespoň ukázat. Pudry Les Beiges zvýrazňují přirozený jas pleti a dodávají jí lehounký, přirozený, sluncem políbený vzhled.  Jsou něčím mezi bronzerem, rozjasňovačem a klasickým pudrem. Ty z letošní kolekce jsou opravdu povedené. Níže se můžete podívat na jeden z nich v krásném odstínu Medium.

 

The newest Les Beiges collection is a clear winner, especially the tinted moisturizer I got. And what about you, are you a Les Beiges lover?
MM

Nejnovější kolekce Les Beiges rozhodně nezklamala, obzvláště mám radost z tónovacího krému, který jsem si pořídila. A co vy, také zbožňujte kolekce Les Beiges?
MM