A Taste Of Herbivore

Happy Sunday and welcome to another blog post. I’ve wanted to try something from Herbivore for a while. The beautiful simple packaging, non-toxic formulas, and just everything looks tempting to my skincare enthusiast soul. Herbivore do mainly skincare with rose and tansy ingredients, but you can find even bath salts or lip products in the range. The great news is Herbivore is finally available at SPACE NK! It’s quite in demand so it took a little while ’till I could be able to order anything. I had my eyes mainly on the Rose Hibiscus mist, which as you can see I’ve managed to buy. Let’s see if it’s worth the hype!

Hezkou neděli a vítejte u dalšího článku. Zálusk na něco od Herbivore jsem měla už nějakou tu chvíli. Ke značce mě přitáhlo to krásně jednoduché balení, netoxické složení, a tak nějak vše, co by asi nalákalo každého nadšence péče o pleť. Herbivore se specializují zejména na pečující pleťovou kosmetiku obohacenou o ingredience jako je růže či vratič modrý, ale můžete u nich najít třeba i koupelovou sůl nebo produkty, které budou hýčkat vaše rty. Dobrou zprávou je, že je nově k dostání na SPACE NK, a my si tak konečně můžeme dopřát něco ze světa Herbivore! Po jejich produktech je docela sháňka, takže mi trvalo nějakou dobu, než se mi podařilo objednat něco, co nebylo momentálně vyprodané. Nejvíce mě lákal hydratační mist, který jak vidíte, se mi ulovit podařilo. Tak se pojďme podívat, jestli je tak úžasný, jak se o něm říká!

 

And my answer is ABSOLUTELY! I do love a good mist, I think it’s a perfect treat for your skin and just something extra. I have welcomed a new member Rose Hibiscus hydrating mist into my mist family. It has a base of coconut water – Do I have to repeat how I love my coconuts? I don’t think so, haha. Youth boosting hibiscus is amongst key ingredients providing natural exfoliation but also hydrates and keeps the hydration locked in. Rose is another useful ingredient for hydration and reducing redness. Mist also contains witch hazel and aloe vera. Now you see it’s not only water, it’s full of the good stuff. I have been using it for a little while and I really like it. The mist itself is fine, not like the coconut milky mist from Too cool for school though, that one is ultra fine. I adore the rose scent and how it feels on my skin. Very refreshing and it seems my skin enjoys this treat a lot. Also bonus points for that glass packaging! I got the smaller size 60 ml to see how I like it, it’s also available in bigger one, but I prefer the smaller packaging because it easily fits into most of my handbags.

A já říkám, že rozhodně ANO! Na pleťové mlhy nedám dopustit, přijdou mi skvělé a zkrátka něco extra, čím svou pleť můžete hýčkat. Do mé rodiny osvěžujících sprejů jsem přivítala dalšího člena, a to hydratační mist Rose Hibiscus. Základem je kokosová voda – musím ještě opakovat, jak jsem nadšená z každé kokosové věci? Asi už ne, že… 🙂 Mezi hlavními ingrediencemi je ibišek s antiagingovými účinky, který je výborným přírodním exfoliantem, ale umí také hydratovat a tu hydrataci zadržet. Další výbornou složkou pro hydrataci a zmírnění zčervenání pleti je růže. Mlha také obsahuje vilín a aloe veru. Tady je hezky vidět, že to není jen voda, ale že je nadupaná samými dobrými ingrediencemi pro to pleťové hýčkání. Ačkoli ji nepoužívám zas až tak dlouho, totálně si mě získala. Samotný sprej je jemný, nečekejte ale takovou jemnost jako má třeba ta kokosová od Too cool for school. Voní moc hezky po růžích a pleť umí osvěžit opravdu skvěle. Body navíc má ode mě za skleněnou lahvičku! Já si ji pořídila na vyzkoušení v menším 60ti mililitrovém balení, ale je k dostání i ve větším. Já určitě zůstanu u menšího, protože se mi vejde téměř do každé kabelky.

When I was browsing the Herbivore section on SPACE NK the Sea Mist caught my eye. It’s a naturally fragrant texturizing sea salt spray for your hair. I like texturizing hair stuff and I tried quite a few of sea salt sprays but I never liked one a lot. But this one is on another level! This Sea mist contains the same salinity as the Pacific Ocean and let me tell you straight away it delivers. I like to spray it on my hair after washing it or on my already dry hair. It gives natural texture & volume to my hair and that ,,I have spent an afternoon on the beach” vibe. It smells beautiful because of the essential oils of coconut and vanilla. If you are after a great sea salt spray for that natural beachy waves give this one a go!

Když jsem brouzdala na SPACE NK v sekci této značky, padl mi do oka Sea mist. Jedná se o texturizační slaný sprej s přírodní parfemací pro vaše vlasy. Všechno, co dodá texturu mým vlasům, je u mě vítáno. Slaných sprejů jsem vyzkoušela několik, ale žádný z nich mi nepřišel nějak extra. Tento je ale super výjimkou! Složení tohoto spreje je stejně slané jako Pacifik, a rovnou vám říkám, že je bomba. Buď ho používám hned na umyté vlasy, a nebo ho nastříkám do vlasů již suchých. Těm umí dodat úžasnou přirozenou texturu & objem a vypadají pak, jak když jsem strávila odpoledne na pláži. Další, co mě na něm dostalo, byla  jeho vůně. Exotická vůně kokosu a vanilky je něco, co ve vlasech chcete. Jestli stále ještě hledáte slaný sprej pro takové ty přirozené plážové vlny, zkuste tento!

Well, now that I have tasted a little bit of Herbivore world I am completely hooked! I love both of the things and now I want to explore it more. Have you tried Herbivore, do you have any recommendations?
MM

Poté, co jsem okusila trošku toho báječného Herbivore světa, chci víc! Oba produkty jsem si zamilovala a určitě nezůstane jen u nich. Máte zkušenost s touto značkou? Pokud ano, ráda si nechám něco doporučit!
MM