What’s New At By Terry – Summer Collection Hippy Chic

Welcome to a new post! If you have followed me for a while you must surely know By Terry is one of my favorite brands. I am always curious what Terry de Gunzburg will come with. She’s just so good at knowing what modern women need in a product! So what’s new at By Terry? A beautiful, colorful summer collection called Hippy Chic!

Zdravím vás u nového článku! Jestli mě sledujete už nějakou chvíli, jistě víte, že značka By Terry je mou srdcovkou. Vždycky netrpělivě očekávám, s čím Terry de Gunzburg přijde. Ona přesně ví, co od kosmetického produktu moderní žena potřebuje! A co je tedy nového u By Terry? Nádherná, barvami hrající letní kolekce Hippy Chic!

The main star of this collection is the limited Sun Designer palette*. Just look at the beauty! There are two new versions of this palette which are supposed to be used as blushes, bronzers, and highlighters. Again the multitasking theme which Terry knows how to execute so well. There is the Sun Designer palette N°6 Happy Sun for more of a sun-kissed look and a pinkier version N°5 called Hippy Chic. Both palettes feature six beautifully pigmented shades in matte and satin finishes to enhance your features. The shades have a soft, buttery texture which blends like a dream. As you would expect from By Terry if you are used to her high-quality products. I adore this palette! I am not a big fan of powder blush at the moment and honestly, I got rid of so many products when I decluttered my collection, so this palette is so handy when I am in the mood for powder. You can play with all of the shades choosing just one color as a blush or highlighter. Or you can be creative and mix different shades together. I mainly use all of these shades as a blush but I’ve tried it as an eyeshadow (you can see this palette in action on a picture below) and it looked beautiful. Also, the wear time was awesome, no creasing at all and both eyeshadow and blush stayed put all day. I have to mention the packaging, it looks so good and you get a nice big mirror which comes always handy while doing your makeup. If you choose to treat yourself with the Hippy Chic palette or the more bronzey Happy Sun palette, you can’t go wrong with either of them.

Hlavní hvězdou celé kolekce je limitovaná Sun Designer* paletka. Jen se na tu krásku podívejte! By Terry přišla s dvěmi novými verzemi této paletky, které lze použít jako tvářenky, bronzery a rozjasňovače. Opět se zde objevuje tématika multifunkčního produktu a Terry ví, jak ho udělat opravdu dokonale! Součástí kolekce je Sun Designer paletka N°6 Happy Sun pro takový ten sluncem políbený vzhled nebo si můžete vybrat růžovější variantu N°5 Hippy Chic. V obou paletkách naleznete 6 nádherně pigmentovaných odstínů s matným a saténovým finišem pro zvýraznění rysů obličeje. Stíny jsou konzistencí jemné až máslové a blendí se naprosto bezchybně. Jak by se od By Terry dalo očekávat, pokud jste zvyklí na vysokou kvalitu jejích produktů. Tuto paletku jsem si doslova zamilovala! Abych byla upřímná, poslední dobou mě pudrové tvářenky moc nebaví a během mého třídění kosmetiky jsem se jich celkem dost zbavila. Takže tato paletka je úžasná, když mám náladu nalíčit se právě tou pudrovou. S Hippy Chic můžete být kreativní a pohrát si s více odstíny nebo si zvolit jen jednu barvu jako tvářenku či rozjasňovač. Většinu odstínů používám výhradně jako tvářenku, ale zkusila jsem si s nimi nalíčit i oči a výsledek byl moc pěkný (paletku v akci můžete vidět na fotce níže). Co se výdrže týká, stíny na očích i tvářenka držely celý den, na očích navíc bez slévání do jedné linie. Musím také zmínit krásné balení, kde máte i celkem velké zrcátko, což při líčení není nikdy na škodu. Ať se rozhodnete udělat si radost bronzovou paletkou Happy Sun nebo tou Hippy Chic, nebudete litovat ani u jedné.

 

 

 

And now to my personal star of this collection the Twist-On Lip* dual lipstick. I have seen this type of lipstick at other brands and honestly, I wasn’t keen on trying something like this but the By Terry one is absolutely perfect! This dual lipstick was made to give your lips an ombré effect, darker shade to contour and lighter one to fill them in. It creates a beautiful plump effect in one single application. I love how creamy this lipstick is, it’s very pigmented and the finish is velvety and shiny. You can choose from 8 shades and I have the shade N°7 Latte & Toffee (you can see it on my lips on the picture above) and I can’t stop wearing it! It’s kinda the same shade as my favorite By Terry lipstick the Hyaluronic Sheer Rouge one and the shade I am talking about is Dare to Bare. All in all, I am very pleasantly surprised I like this dual lipstick that much! I am tempted to get another more vibrant summer shade because this lipstick is just the bomb!

A nyní něco více o mé osobní favoritce celé kolekce, a to o duální rtěnce Twist-On Lip*. Podobný typ rtěnky jsem viděla u pár značek a upřímně, taková rtěnka mě nikdy moc nelákala. Ale ta od By Terry mě totálně dostala! Tato duální rtěnka byla vytvořena tak, aby na rtech vytvořila ombré efekt, tmavší odstín je zde pro konturování a světlejší pro vybarvení rtů. Po jednom nanesení dělá rty takové šťavnaté. Na rtěnce se mi líbí, jak je krémová, moc hezky pigmentovaná a výsledný vzhled je sametově lesklý. Můžete vybírat z 8 odstínů, ta má je v odstínu N°7 Latte & Toffee (mám s ní nalíčené rty na fotce výše) a sahám po ní v poslední době velmi často. Odstínem si je hodně podobná s mou nejoblíbenější By Terry rtěnkou Hyaluronic Sheer Rouge v odstínu Dare to Bare. Když to shrnu, jsem velice příjemně překvapená, že mě tato duální rtěnka od By Terry tak baví! Celkem mě láká si nějakou pořídit i v jiném, na léto výraznějším, odstínu, protože tato rtěnka je prostě bomba!

 

The Glow-Expert duo sticks are part of the Expert range but I think these are perfect for summer especially if you prefer more cream products. I love these and I absolutely adored the shade Amber Light last summer. Above you can see a very bronzey shade N°6 Copper Coffee and N°5 Beach Glow for that sun-kissed look. These are so soft, creamy, very pigmented and give you a beautiful natural glow. No wonder it’s my fave By Terry product and I tell everyone interested in beauty to get one!

Duo tyčinky Glow-Expert jsou sice součástí expertní řady, ale na léto mi přijdou úžasné, zejména pokud vás pudrové produkty zas až tak nelákají. Tyto tyčinky zbožňuju a minulé léto jsem odstín Amber Light nedala z ruky. Výše můžete vidět bronzovější odstín N°6 Copper Coffee a odstín N°5 Beach Glow pro sluncem políbený vzhled. Konzistencí jsou jemné, krémové, nádherně pigmentované a umí vás moc hezky přirozeně rozzářit. Není divu, že to je můj nejoblíbenější produkt od By Terry. Každému, koho aspoň trochu zajímá kosmetika, říkám, pořiďte si jednu!

 

Summer is in full swing and I think these products would make a perfect addition to your makeup bag. By Terry delivered another great collection for sure. You can treat yourself at Prague’s L’Eclat Salon or at Sephora, but I would suggest L’Eclat for full stock. What is your summer must-have product? And have you tried anything from the Hippy Chic collection?
MM
* Post contains PR products.

Léto je v plném proudu a myslím, že by se tyto kousky skvěle hodily do každé kosmetické taštičky. Letní kolekce By Terry opět nezklamala! Radost si můžete udělat v pražském salonu L’Eclat  nebo v Sephoře. Tam ale nemají plný sortiment jako v L’Eclat. A bez jakého kosmetického must have se neobejdete toto léto vy? Zkusili jste nějaký z produktů letní kolekce Hippy Chic?
MM
* Článek obsahuje PR produkty.