What’s New At Glossier – My Latest Additions To My Collection

Welcome to a new post! This time we will talk Glossier. It’s a brand for every minimal makeup enthusiast. The whole philosophy of more skin, less makeup is right up my street. I’ve heard opinions it’s an overhyped brand, but I have to say I’ve been very lucky because so far I liked everything I tried. I personally love this brand and get the hype 100 %. The only downside is their non-existent international shipping. Hope that changes very soon, Glossier! Let’s see what I’ve added to my Glossier collection this time.

Zdravím vás u nového článku! Tentokrát to bude o Glossier. Tato značka je přesně to pravé pro každého nadšence do minimálního líčení. Celá jejich filozofie více krásné pleti, méně makeupu je něco, co mě neskutečně baví. Slyšela jsem názory typu, že je to značka až příliš vyhajpovaná, ale já musím podotknout, že jsem měla štěstí. Vše, co jsem doposud od nich zkusila, byla prostě bomba. Osobně tedy Glossier zbožňuji a na 100 % chápu celý ten humbuk kolem této značky. Jediným negativem je jejich neexistující mezinárodní shipping. Doufám, že to se brzy změní! Tak se pojďme podívat, co nového mi do mé Glossier sbírky přibylo tentokrát.

My love for a cream blush is pretty obvious and the gel-cream Cloud paints are definitely amongst my favorite ones. These blend like a dream and look so natural on the cheeks. I have one in a nude shade Dusk, which is a perfect shade for that no makeup look. This time I got one of the newest shade additions called Storm. It’s a warm deep rose and since it’s very pigmented a little goes a long way! I love it! Can’t wait to mix it with Dusk for a custom shade. These Cloud paints are just pure perfection!

To, že jsem si oblíbila krémové tvářenky, je každému myslím jasné. A ty gelovo-krémové Cloud paints patří mezi mé nejoblíbenější. Rozmazávají se naprosto dokonale a na pleti vypadají moc hezky přirozeně. Jeden už doma mám v odstínu Dusk, což je snad ten nejlepší odstín pro takové hodně minimální líčení. Tentokrát jsem si pořídila jeden ze dvou nejnovějších odstínů, a to právě Storm. Je to taková tmavší, hřejivá růžová, a jelikož je opravdu velmi pigmentovaná, stačí ji použít jen maličko! Odstín je to nádherný a napadlo mne, že ho také zkusím smíchat s nude odstínem Dusk. Na tyto Cloud paints opravdu žádná jiná tvářenka nemá!

 

 

If you are a minimal makeup enthusiast or just looking for a light summer base the Perfecting skin tint is just the perfect product for your makeup bag! Don’t expect any coverage, it evens out your skin tone, leaving your skin looking dewy and just perfect. Glossier have recently reformulated it to make it even better if it’s even possible because I was already a huge fan of the original one. Well, what’s the difference? Let’s start with the shade, I have my original one in the Medium shade and I got the reformulated version in Medium as well. As you can see on the pictures below the reformulated tint is a tiny bit darker. Other than that I find it more hydrating. It definitely looks dewier than the original. The reformulated skin tint makes your skin look perfect as well as the original and I haven’t discovered any other difference. It’s still that perfect base I adore so much!

Ať už vás baví lehké, minimální líčení, a nebo jen hledáte něco lehčího právě na léto, bude báze Perfecting skin tint to pravé do vaší kosmetické taštičky! Nečekejte ale nějaké extra krytí, o tom tento produkt není. Namísto toho budete mít tón pleti krásně sjednocený a pleť bude vypadat hezky rozjasněná. Glossier tuto jejich bázi nedávno reformuloval, aby byla ještě lepší, jestli je to tedy vůbec možné, protože už z té původní jsem byla neskutečně nadšená. Tak, a jaký je mezi nimi tedy rozdíl? Začněme u odstínu. Původní verzi mám v odstínu Medium a v tomto odstínu jsem si pořídila i tu novější. Na fotkách níže můžete vidět nepatrný rozdíl, kdy je novější verze trošičku tmavší. Přijde mi také více hydratační. Konečný finiš je rozhodně více rozjasněný než s původní verzí. Tak jako tak vám novější verze zdokonalí pleť stejně jako ta původní, žadný jiný rozdíl jsem nevypozorovala. Stále je to ta úžasná báze, kterou jsem si tak moc oblíbila!

 

 

I knew that if Glossier would release a mascara it would be a pink tube. So Glossier! I like mascaras to give my lashes tons of volume. When I heard Lash Slick is mainly lengthening I was a bit disappointed but I wanted to try it first and see what it does to my lashes. It’s a black mascara, its formula is kinda dry with tiny fibers to lengthen them. The plastic wand coats every single lash and I love the natural look it gives to my lashes. And I have to tell it lengthens them, holds the curl and if you build it up it gives volume as well! Don’t expect a huge volume but just enough to leave them looking perfect! I haven’t experienced any smudging or flaking, which is always a plus. The formula is water resistant and you can easily remove it just with warm water. And it really works that way! Have I found my new fave mascara? Definitely, but for a more dramatic look, I would go for anything else.

Říkala jsem si, jestli Glossier přijde s řasenkou, tak musí být, jak jinak, než růžová. Přesně v Glossierovském duchu! Nejraději mám řasenky, které dodají mým řasám hodně objemu. Když jsem tedy zaslechla, že Lash Slick má být spíše prodlužující, byla jsem trochu zklamaná, ale stejně jsem ji chtěla zkusit. Řasenka je to černá, konzistencí spíše sušší a obsahuje malinká prodlužující vlákna. Plastový kartáček je výborný a krásně obalí řasu po řase, ty pak vypadají naprosto přirozeně. Musím říci, že je umí prodloužit a udržet krásně nakroucené. A když si dáte tu práci nanést více vrstev, pak dodá i nějaký ten objem! Ten není nijak dramatický, tak akorát, kdy řasy vypadají hezky a já jsem spokojená. Další výhodou je, že se řasenka nerozmazává a neopadává. Řasenka je voděodolná a lze ji jednoduše odstranit teplou vodou. A opravdu to tak je! Našla jsem tedy mou novou oblíbenou řasenku? Určitě, ale pro více toho dramatického objemu bych se porozhlédla u mých jiných oblíbenců.

 

I adore Glossier so much and I can’t wait to try more if I get a chance. What about you, have you tried Glossier and if so what’s your favorite product?
MM

Glossier je značka, která mě neskutečně baví, a jestli budu mít opět možnost něco zkusit, budu jedině ráda. A co vy, zkusili jste něco od Glossier? Pokud ano, který produkt vás baví nejvíce?
MM