What’s On My July Makeup Menu

Welcome to another post! This time we will have a look at what’s on my July makeup menu. I still prefer light layers of my beloved products and I kinda basically wear the same dewy look. I only choose different products depending on what I am in the mood for. Let’s see what I’ve been liking on my face this July.

Vítejte u dalšího článku! Tentokrát se podíváme na mé červencové makeupové meníčko. Stále mě baví lehké, svěží vrstvy mých kosmetických oblíbenců, a v podstatě stále nosím to samé líčení. Jen vždy obměním produkty podle toho, na co mám náladu. Tak se podívejme, jaký makeup jsem na mém obličeji měla v červenci nejčastěji.

I will go through my makeup menu in that order I would apply all of the products. We will begin with the base. As usual, it’s one of the lightweight bases I like to wear all the time. I’ve been enjoying the Tinted moisturizer by Laura Mercier a lot. I got it in the shade Nude and it makes your skin look just perfect. As the name suggests it’s a lightweight base which adds a sheer coverage with a natural and dewy finish. It also protects your skin with an SPF 20 and I find it quite hydrating as well. It’s definitely one of the best tinted moisturizers I have ever tried. Next is concealer and again my gem Stretch Concealer by Glossier in the shade Medium.

Celým meníčkem vás provedu produkt po produktu, jak bych je normálně nanášela. Začneme pěkně od základu u báze. Jako obvykle je to jedna z mých lehounkých, které nosím tak ráda. V poslední době mě obzvláště bavil tónovaný hydratační krém od Laury Mercier. Ten můj je v odstínu Nude, sedne mi perfektně a pleť umí vykouzlit naprosto dokonalou. Jak již název napovídá, báze je to lehounká s velmi nízkým krytím a rozjasněným finišem. Díky SPF 20 chrání pleť před nebezpečnými slunečními paprsky a jako bonus navíc mi také přijde hezky hydratační. Rozhodně patří mezi jedny z nejlepších tónovaných hydratačních krémů, co jsem kdy měla. Další na řadě je korektor, a jak jinak, než můj milovaný Stretch Concealer od Glossier v odstínu Medium.

 

A cream blush is the next step. Something I always stick to is creams before powders rule! I’ve got a new shade of Glossier’s Cloud Paint recently and I love it. It’s a nice rosy pink called Storm and it’s just perfect for adding a bit of color to my face. I can’t stop using the Contour palette from Dior Backstage collection for a bit of sculpting and bronzing. I changed it up using my other bronzers few times but I used this palette the most. It’s very loved as you can see in the picture below 🙂

Jako další na řadě je krémová tvářenka. Čeho se vždycky držím je, že vždy aplikuji nejdříve krémové produkty, a až pak ty pudrové. Nedávno jsem si udělala radost novým odstínem Cloud Paint od Glossier a přijde mi naprosto skvělý. Je to taková tmavší růžová s názvem Storm a barvu mým tvářím umí dodat perfektně. Na vytvarování obličeje a i nějaký ten bronz nedám dopustit na konturovací paletku z kolekce Dior Backstage. Párkrát jsem také sáhla po mých jiných bronzerech, ale nejvíce stejně používám tuto paletku, což je už i docela vidět viz foto níže 🙂

Let’s move on to the eyes. To be honest I’ve been kinda lazy in the eyeshadow department and I’ve been mainly using the dark contour from the Dior palette on my eyes. See, that palette is just amazing! I’ve discovered Lash Slick mascara from Glossier in July. It’s perfect for natural, defined lashes without any smudging. And that pink packaging could not be any cuter, right?

Nyní se přesuneme k očím. V létě jsem docela zlenivěla a až na pár výjimek jsem jako stín použila tmavší konturu z Dior paletky. Vidíte, ta paletka je multifunkční poklad! V červenci jsem také vyzkoušela další glossierovský počin, jejich první řasenku. Je skvělá na takové ty přirozené a zvýrazněné řasy bez jakéhokoli rozmazávání. To růžové balení už ani nemůže být roztomilejší, že?

 

 

Powder comes next to set everything. I’ve been using all kinds of powders recently and one of them is the one by Hourglass in Dim Light. It sets the makeup while adding a nice glow from within to your face. Hourglass just know how to produce a magnificent powder!

Další na scénu přichází pudr, aby všechno hezky zafixoval. Pudry v poslední době celkem střídám a jedním z mých oblíbených je ten od Hourglass v odstínu Dim Light. Líčení zafixuje a ještě dodá takový nenápadný a přirozený jas vaší pleti. Hourglass pudry prostě umí na jedničku!

I always do my brows after powder. Because this way the powder won’t get onto your freshly done brows. I prefer brow mascaras and I’ve been using either Boy Brow from Glossier or the Diorshow Bold brow mascara. I find both of these are pretty similar! They define, give extra color and volume because of the tiny fibers in them.

Obočí si vždy upravuji až po přepudrování. Takto se vám totiž pudr nedostane do právě upraveného obočí. Na úpravu mám nejraději řasenky na obočí. Nejvíce u mě vede Boy Brow od Glossier nebo Diorshow Bold brow. Přijdou mi hodně podobné! Obočí vytvarují, dodají trochu té barvy a i objemu díky malým vláknům v nich obsažených.

A lipstick is the last item on my makeup menu. As you surely know I like to wear different lipsticks depending on my mood. I’ve been into these darker pinks lately. I’ve been reaching for the one called Poésie from Poppy Sauvage by Violette x Estée Lauder collection a lot. Another great one is the very hydrating lipstick from By Terry in the shade Dare to Bare or their latest release Twist-On Lip in the shade Latte & Toffee. Or the one pictured below from & Other Stories. Their lipsticks are awesome! Especially the one in the shade Tranquillity Fig. Love the name and the shade even more!

Jako poslední mám na meníčku rtěnku. Jak jistě víte, rtěnky ráda střídám podle nálady. V poslední době mě baví tmavší růžové. Mezi takové patří Poésie z kolekce Poppy Sauvage od Violette pro Estée Lauder. Další skvělou rtěnkou v tomto odstínu je hydratační od By Terry v odstínu Dare to Bare nebo jejich nejnovější rtěnkový počin Twist-On Lip v odstínu Latte & Toffee z letní kolekce Hippy Chic. No, a nebo ta na fotce níže z & Other Stories. Jejich rtěnky nemají chybu! Obzvláště tato v odstínu Tranquillity Fig. Zbožňuju její název, a ještě více ten odstín!

Well, and that’s everything you can find on my July make up menu. What’s on yours?
MM

Tak, a to je vše z mého červencového makepového meníčka. A co je na tom vašem?
MM