Are You Ready For The Climax? NARS New Mascara Review

Hello and welcome to the Wednesday’s post! As you can see it’s going to be about NARS and their recent Climax mascara launch! Honestly, I usually don’t go for pricier mascaras because the drugstore ones do a great job (yes Maybelline and L’Oreal, I am talking about you!) but when I saw the red tube I just had to try it. Curious? Then keep on reading!

Zdravím vás u středečního článku! Jak vidíte, dnes to bude o NARS a jejich novince – řasence Climax! Upřímně si bohatě vystačím s řasenkami z drogerie (ano, mám na mysli ty od Maybelline a L’Oreal), ale i tak si ráda občas dopřeju změnu a vyzkouším nějakou tu dražší variantu. Obzvláště, když vypadá tak lákavě jako tato červená tuba. Jestli vás také nalákala, tak pokračujte ve čtení!

Let’s see what it claims first! It is supposed to be an innovative volumizing mascara with a lightweight, whipped formula without any smudging or clumping thanks to the Lash Moisture Complex #NEVERFAKEIT. It has ribbed bristles to apply the blackened pigments for that lightweight, soft feel. Basically, it claims to give you dramatically volumized & curled lashes without any clumping or smudging.

Nejprve se podíváme, co všechno řasenka slibuje. Jedná se tedy o inovativní řasenku pro maximální objem řas s lehkou našlehanou konzistencí, která se díky Hydratačnímu komplexu nerozmazává ani řasy neslepuje #NEVERFAKEIT. Hustý kartáček s rýhovanými štětinkami obalí řasu po řase černými pigmenty, a ty jsou pak na pocit jemné a lehké. Když to shrnu, řasenka slibuje dramatický objem & natočené řasy bez jakéhokoli slepování či rozmazávání. 

 

What it really does? First of all, let’s talk packaging! I love the red tube, it looks so unique, fresh, different and just cool. Its formula feels just right, but I would say it’s a bit drier. I like its brush, the ribbed bristles apply the mascara quite easily and give you defined, volumized almost flutter looking lashes. Is that volume that dramatic? Probably not. Is it going to give you beautiful volumized lashes? Absolutely! Also, keep in mind a mascara is something so subjective and it will look different on everyone. Climax claims soft lashes and they really feel soft when I touch them. What I like about it too is how lightweight the mascara feels on my lashes. Probably you know that feeling of heavy eyelashes at the end of the day and you just want to remove your makeup and feel refreshed. I never felt that with Climax on my lashes. Which is a really good thing. I haven’t experienced any clumping, but it smudged just a little bit on the lower lash line and it can smudge a bit during the application because of the bigger brush but that’s nothing a Q-tip wouldn’t fix, right?

A co řasenka doopravdy umí? Nejprve chci zmínit to balení! Červená tuba bezpochyby vypadá neokoukaně, svěže a prostě cool. Konzistence řasenky mi přijde tak akorát, řekla bych, že je trošku sušší. Samotný kartáček mi také přijde výborný. Díky rýhovaným štětinkám se s řasenkou pracuje celkem jednoduše a řasy mi pak přijdou definované, hustší a dokonce takové třepetavé. Je jejich objem dramatický? Nepřijde mi. Budete mít díky řasence krásné řasy plné objemu? Bezpochyby! Je ale dobré brát v potaz to, že řasenka je něco velmi subjektivního a vždy bude na každém vypadat jinak. Climax slibuje na dotek jemné řasy a opravdu tomu tak je. Co se mi na řasence také líbí, je, že není na řasách cítit. Možná také znáte ten pocit na konci dne, kdy vám vaše řasy přijdou těžké, a jediné, co v ten moment chcete, je, odlíčit se. To jsem s Climaxem nikdy nezažila. A za mě je to velké plus. Co se týká rozmazávání nebo slepování, tak to jsem zas tolik nezaznamenala, možná opravdu jen trošku u dolních řas. Díky většímu kartáčku se může stát, že se vám řasenka trošku obtiskne při nanášení. Ale to nevidím jako nic zásadního, co by nevyřešila vatová tyčinka, ne?

 

 

 

 

Well, NARS did it again! I’ve always loved the brand and to be honest I wasn’t quite excited about their collections in the past 2-3 years but the spark got back thanks to the Soft matte complete concealer, it continued with the amazing Wanted eyeshadow palette, alongside with recent Strange Flowers collaboration with Erdem and Orgasm 2018 collection, completed with Climax mascara! The only question is what’s coming next!
MM

Musím říci, že tato novinka se NARS moc povedla! Značku jako takovou jsem si oblíbila už před nějakou dobou, ale upřímně, jejich poslední kolekce předešlých 2-3 let mě nějak extra nenadchly. Nicméně jiskra opět přeskočila díky korektoru Soft matte complete, mé nadšení pokračovalo díky úžasné paletce Wanted s nádhernými očními stíny, spolu s nedávnými kolekcemi Strange Flowers ve spolupráci s Erdem a kolekcí Orgasm 2018. No, a mé nadšení pokračuje díky řasence Climax! Otázkou je, co přijde příště!
MM