Treat Your Lips – Kiehl’s Buttermask For Lips Review

Welcome to another post! I admit I am a lip balm hoarder and I don’t even attempt to count them anymore. The good thing is I can find one almost everywhere when I need one. When I heard Kiehl’s are releasing Buttermask for lips* – an overnight lip treatment – my inner hoarder knew it was time to add another lip nourishing gem into my collection. And thanks to Jewel **I can tell you all about it!

Vítejte u dalšího článku! Přiznávám se, že balzámů na rty doma zrovna nemám málo a už je ani nepočítám. Výhodou ovšem je, že se vždy alespoň jeden z nich najde, když nějaký potřebuji. Když jsem zaslechla, že Kiehl’s budou mít ve své nabídce Buttermask* – výživnou noční masku na rty, hned jsem věděla, že mi v mé sbírce nemůže chybět. A díky Jewel** vám o ní mohu dnes říci více!

I am not gonna lie I was very curious about this lip mask. The question is what is this Buttermask for lips about? Well, it’s an overnight lip treatment for nourishing dry lips while you sleep so you can wake up with soft hydrated lips in the morning. This mask contains two key ingredients one of which is Fairly Traded Coconut Oil and you know how I love everything coconut! Thanks to this nourishing coconut oil rich in fatty acids, your lips will stay hydrated and soft. The other key ingredient is Wild Mango Butter which helps to smooth and repair dry flaky lips. Sounds dreamy, right?

Co si budeme nalhávat, byla jsem na tento pečující zázrak opravdu hodně zvědavá. Otázkou tedy je, o čem celá tato záležitost Buttermask je. Jak jsem již zmínila, jedná se o noční péči pro vaše suché rty, která je vyživí, zatímco spíte, abyste se mohli ráno probudit se rty jemnými a plnými hydratace. Mezi hlavní složky této masky patří Fair Trade získávaný kokosový olej a všichni jistě ví, jak zbožňuju vše kokosové! Díky tomuto vyživujícímu kokosovému oleji bohatému na mastné kyseliny budou vaše rty hydratované a jemné. Další klíčovou složkou je Africké mangové máslo, které napomáhá vyhladit a napravit šupinaté rty. Zní to skvěle, že?

But does it really work? Absolutely! I’ve been using it around three weeks and I can see my lips are in better shape than before – they’re definitely less flaky, softer and nourished. I like to apply quite a generous layer before bedtime and let it do its magic. What I also like a lot is its texture. I would describe it balmy and because it isn’t as thick, sticky or waxy as some of the other lip balms and masks you can apply it before lipstick – I blot it a little bit before application. Or you can reapply it throughout the day if you feel your lips need an extra hydration boost. I give it bonus points for the chocolate scent too! I think it will be perfect for the upcoming colder season when my lips get really dry and every nourishing treatment is welcomed.

Jistě vás zajímá, zda maska i takto funguje. Za mě tedy rozhodně ano! Mým rtům ji dopřávám něco kolem tří týdnů a je vidět, že na tom jsou mnohem lépe než před tím – jsou viditelně méně šupinkaté. Dokonce by se dalo říci, že jsou jemnější a vyživené. Každý večer před spaním si rty namažu v hojné vrstvě a nechám na nich Buttermask kouzlit celou noc. Na této péči oceňuji její texturu, kterou bych popsala balzámovou, a jelikož není tak hutná, lepivá nebo vosková jako některé pečující produkty na rty, lze ji v klidu použít i před rtěnkou – přebytečné množství jen otřu ubrouskem. Samozřejmě své rty můžete hýčkat i během dne, pokud by to potřebovaly. Maska navíc voní krásně po čokoládě a za to má u mě body plus navíc! Bezpochyby bude skvělá v nadcházejícím chladnějším počasí, kdy mé rty dostávají docela zabrat a každá hydratace je jen vítána.

All in all, I am glad I’ve tried this Buttermask for lips and it already got its honorable place on my nightstand. I have to say Kiehl’s are slowly winning my beauty heart over! Have you tried this lip treatment yet? Do you use lip masks or is regular lip balm just enough? Let me know your thoughts down below!
MM
* Post contains PR product.
**”Jewel is a luxury cash-back site that specializes in 300+ designer and luxury brands. Members sign up, shop online and earn real money back on literally every purchase. Get paid to shop the brands you really want, like I got to do with Kiehl’s! New users will receive $5 for free by clicking on this sign-up link.

Když to shrnu, jsem velice ráda, že jsem měla možnost Buttermask vyzkoušet. Oblíbila jsem si ji natolik, že si již získala čestné místo na mém nočním stolku. A musím říci, že si Kiehl’s pomalu, ale jistě získávají mé kosmetické srdce. A co vy, zkusili jste ji už? Dopřáváte svým rtům i něco navíc v podobě masek nebo si vystačíte jen s balzámem na rty?
MM
* Článek obsahuje PR produkt.
** Jewel je cash-back web s luxusním zbožím, který zahrnuje 300 a více designerských a luxusních značek. Členové se zde zaregistrují, nakupují online a za své nákupy získávají peníze zpět, a to za každý nákup. Tak proč nezískat něco zpátky za nákup vašich oblíbených značek, tak jako já s Kiehl’s! Pokud se nově zaregistrujete, získáváte jen tak 5 dolarů.