What’s New For Christmas At By Terry – The Gem Glow Holiday Collection

Hello and welcome to a new post! And yes, it’s that time of the year when all of the beautiful Christmas collections are being released. Besides spring releases this is the best time of the year for every beauty enthusiast, right? I was kindly invited to Prague’s L’Eclat salon to see the Gem Glow collection from one of my favorite brands By Terry. Let’s have a look at the gems together now!

Zdravím vás u nového článku! Ano, ta chvíle, kdy se můžeme kochat všemi těmi nádhernými vánočními kolekcemi, právě nastala. Když pominu ty jarní, tak toto období musí být jistě tím nejoblíbenějším pro každého kosmetického nadšence, nebo ne? Na takovou jednu vánoční kolekci s názvem Gem Glow od mé velice oblíbené značky By Terry jsem měla možnost se podívat v pražském salonu L’Eclat. Tak se nyní na ty skvosty spolu mrkneme také!

This year’s Gem Glow collection is inspired by luminous diamonds, rose gold jewels, amethyst, and pearls. Everything about this collection gets me excited, you know I love me some glow giving products so this collection is right up my street! There are a few different Gem Glow gift sets and I personally think these would make a perfect present to every beauty enthusiast who either uses By Terry regularly or as a perfect introduction to this brand. There is a cute ornament with a mini Baume de Rose in it – I adore this lip balm and I think it would please literally anyone including my husband. The Gem Glow Ombre Black Star set with three of their cream stick eyeshadows in the shades Blond Opal, Bronze Moon (my top fave) and Misty Rock would make a great gift too. Because these are hands down the best cream eyeshadows ever! By Terry offers also a Gem Glow Baume de Rose Duo set with the iconic Baume de Rose Lip Care and Baume de Rose hand cream. There is a By Terry Favourites set as well in this year’s collection. It contains four of their best-selling products in cute mini versions – Terrybly Mascara, Baume de Rose, Ombre Blackstar in Bronze Moon and the Hyaluronic Hydra powder. And finally, there is a Gem Glow CC serum set of three of their serums – Rose Elixir, Apricot Glow and Sunny Flash. Sadly this one won’t be available here in the Czech Republic but I am sure you can order it online either from By Terry or other beauty websites like Space NK or Cult Beauty.

Letošní kolekce s názvem Gem Glow je inspirována zářícími diamanty, šperky z růžového zlata, ametystem a perlami. Z celé kolekce jsem nadšená již z toho důvodu, že zbožňuji rozjasňující produkty, takže tímto se mi By Terry strefili přímo do černého! V rámci vánoční kolekce můžete vybírat z několika Gem Glow dárkových setů a osobně mi přijde, že ani jedním nelze šlápnout vedle a budou krásným dárkem pro každého nadšence do kosmetiky, ať už značku By Terry používá již dlouho nebo se s ní takto chce seznámit. Co by potěšilo doslova každého včetně mého manžela, je roztomilá ozdůbka s mini balzámem na rty Baume de Rose uvnitř. Dalším takovým perfektním dárkem (tedy teď už mimo manžela) by jistě byl set tří krémových očních stínů v tužce Ombre Blackstar v odstínech Blond Opal, Bronze Moon (můj favorit) a Misty Rock. A víte proč? Protože jsou prostě nejlepší! By Terry v kolekci také nabízí moc hezký set s ikonickým balzámem na rty Baume de Rose v tekuté podobě spolu s krémem na ruce také z řady Baume de Rose. V letošní kolekci je také v nabídce set By Terry nejoblíbenějších produktů. Konkrétně čtyř nejprodávanějších v roztomilých mini verzích – řasenka Terrybly, balzám na rty Baume de Rose, krémový stín v tužce Ombre Blackstar v odstínu Bronze Moon a sypký Hyaluronic Hydra pudr. A jako poslední bych chtěla zmínit Gem Glow set tří rozjasňujících CC sér – Rose Elixir, Apricot Glow a Sunny Flash. Ten jako jediný bohužel v ČR dostupný nebude, nicméně si myslím, že jej lze objednat buď přímo na By Terry nebo ostatních zahraničních e-shopech s kosmetikou jako třeba Space NK nebo Cult Beauty.

The Christmas Gem Glow collection also includes two limited products – the Brightening CC Serum and the illuminating Gem Glow Trio Compact powder. The CC Serum in a limited universal shade is just stunning. It’s a color-correcting, radiance-boosting cc serum with skincare infused formula. I could see the natural luminous glow just from the swatch on my hand. To be honest I am still thinking about treating myself to it because it’s simply gorgeous. Who wouldn’t want to have a flawless glowing skin, right?

Ve vánoční kolekci Gem Glow jsou také mimo dárkové sety dva limitované produktyrozjasňující CC sérumTrio Compact Gem Glow. CC sérum v limitovaném univerzálním odstínu vypadá naprosto dokonale. Toto sérum umí pleť sjednotit, rozjasnit a zároveň o ni pečovat. Již ze swatche na ruce bylo vidět, jak nádherně umí sérum pokožku rozjasnit a upřímně si na něj dělám zálusk, protože toto bych chtěla mít na obličeji také. Kdo by také nechtěl mít bezchybnou, rozjasněnou pleť, že?

 

The Gem Glow Trio Compact* powder is the second limited item in the collection. I dare to say it’s the main star of the whole collection! The trio compact powder is enriched with light-reflecting mineral pigments and perfecting prisms to illuminate your skin, eyes, and lips with a white, pink and champagne shades. As you can see from the swatches below it truly gives such a luminous but natural glow. I really appreciate the silky, almost buttery, soft texture. The rose gold packaging is just the cherry on top! This is definitely an item worth having in your beauty collection because who wouldn’t appreciate an extra healthy glow, right?

Rozjasňující pudr Gem Glow Trio kompakt je druhým limitovaným kouskem z vánoční kolekce. A troufám si říci, že i hvězda celé kolekce! Tato pudrová trojkombinace bílého, růžového a champagne odstínu je obohacená o světlo odrážející minerální pigmenty a prémiovou formuli pro rozzáření nejen vaší pleti, ale i rtů a očí. Jak můžete ze swatchů níže vidět, rozjasnit umí krásně, ale zároveň přirozeně. Co mě na pudru hodně baví, je jeho hedvábně jemná skoro až taková máslová textura. A ten rose gold obal už je jen třešinkou na dortu! Rozhodně se takový kousek vyplatí mít ve své sbírce, protože kdo by neocenil nějaký ten zdravý lesk navíc, že ano?

 

Well, what do you think, isn’t this Christmas collection just beautiful? If you’re based in Prague you can get it at L’Eclat Salon or at selected Sephora stores or online. We will end this post on a good note – if you’re still looking for some presents or want to just treat yourself, you can do so this Thursday and Friday 29 and 30 November at the L’Eclat Salon (Bílkova 16, Prague), because there will be 20% off everything except the Xmas collection and up to 50 % discount for previous limited collections! If you decide you don’t want to miss it – L’Eclat will be open both days from 10-20.
* Post contains PR product.

Tak co na tu nádheru říkáte? Vánoční kolekce je dostání v pražském salonu L’Eclat nebo ve vybraných Sephorách či online. A skvělá zpráva na závěr – jestli ještě nemáte všechny vánoční dárky nebo si budete chtít udělat radost, tak tento čtvrtek a pátek 29. a 30. listopadu bude v salonu L’Eclat (Bílkova 16, Praha) vůbec poprvé probíhat akce  20% sleva na vše kromě vánoční kolekce a až 50% sleva na předešlé kolekce mimo stálý sortiment! A to už za to stojí, ne? Jestli se tedy do L’Eclat vydáte, tak v tyto dny bude otevírací doba od 10-20h.
* Článek obsahuje PR produkt.