The Little Things To Get You Into Holiday Spirit

Hello and welcome to a new post! Christmas is almost here and although it’s the most wonderful time of the year it can be also the most stressful one. If you let it get to you. I try to be organized every year so I can enjoy this festive time without going crazy. My Christmas is about family time, Christmas tree & cookies, but it’s also the little things like sipping my fave festive drink Baileys while writing this post. And mainly the little things bring me so much joy when it gets a bit hectic. Well, grab whatever you like and let yourself inspire with the little things I rely on getting me into the holiday spirit!

Zdravím vás u nového článku! Vánoce jsou za dveřmi, a ačkoli je to nejkrásnější období v roce, bohužel někdy bývá i to nejvíce stresující. Pokud to ovšem dopustíte. Já se každý rok snažím vše stíhat s předstihem a v klidu, abych si to mohla bez úhony užít. Vánoce jsou pro mě časem stráveným s rodinou a užíváním si všeho, co k tomu patří jako vánoční stromeček & cukroví, ale i drobností jako je popíjení mého oblíbeného Baileys, zatímco píšu tento článek. Když jde do tuhého, tak zrovna ty maličkosti mi dělají nejvíce radost a zlepší mi náladu. Tak si také dejte něco, na co máte chuť, a nechte se inspirovat nějakou z těch mých radostí, na které se mohu spolehnout, že mě naladí na vánoční notu!

I adore lip balms, they bring me a lot of joy so why not treat your lips with this red cliché in a tube aka the cutest festive lip balm?! This Rose Gold 101 Ointment from Lanolips has a beautiful red tint with soft golden speckles to it and it looks fab on your lips and even as a blush! It’s nourishing and it lifts up my spirit every time I put it on.

Balzámy na rty zbožňuji a vždy mě potěší. Tak proč svým rtům nedopřát třeba tuto červenou tubičku? Za mě je to ten nejroztomilejší vánoční balzám na rty vůbec! Tento 101 Ointment od Lanolips v Rose Gold provedení dodá vašim rtům a i tvářím krásnou červenou barvičku s drobnými zlatými částečkami. Umí hezky hydratovat a pokaždé mi i zvedne náladu a připomene Vánoce.

Candles! I find them relaxing in general but lighting a festive candle really puts me in a holiday mood! Our home smells rather festive thanks to all of the Christmassy candles and of course our Xmas tree. Diptyque, Jo Malone and Byredo have always the best holiday selection every year!

Svíčky! Ty jsou pro mě všeobecně uklidňujícím elementem. A když zapálím nějakou tu vánoční, hned se cítím svátečněji! Doma nám to díky vánočním svíčkám, a samozřejmě i vánočnímu stromečku, voní opravdu hezky. Doporučuji svíčky Diptyque, Jo Malone a Byredo, ty nikdy svými vánočními kolekcemi nezklamou!

 

There is nothing better than a warm bath when life gets a bit busy especially this time of the year. You can’t go wrong with a LUSH bath – I always look forward to their holiday collection. LUSH Christmas bath bombs are just the best for a relaxing moment and they always cheer me up.

Není nic lepšího, než si dát teplou koupel a odreagovat se, když toho má člověk hodně, obzvláště nyní před Vánoci. LUSH produkty do koupele umí na jedničku a já se každý rok nemůžu dočkat jejich vánoční kolekce. Taková svátečně provoněná koupel z LUSH mě hned umí vánočně naladit.

A little bit of glow never hurts right? Holiday beauty collections are my favorite ones. Everything is shiny, festive & tempting looking especially the highlighters. My fave for this holiday season is the beautiful Gem Glow Trio compact powder* from By Terry. It instantly makes me look fresh and I love the glow it gives!

Trocha toho lesku navíc ještě nikomu neublížila, že? Vánoční kosmetické kolekce mám ze všeho nejraději. Všechno se tak krásně třpytí, vypadá svátečně a tak lákavě – obzvláště rozjasňovače. Letos mě nejvíce baví trio kompakt Gem Glow*od By Terry. Hned vypadám taková svěží a rozjasnit umí na jedničku s hvězdičkou!

Advent calendars are a sure thing to get me into the holiday spirit. As a kid, I’ve loved the chocolate ones now I prefer the beauty ones. The countdown to Xmas can’t get any better when you open a beauty treat every day. It makes me excited like a little child. I am enjoying the Liberty one at the moment –  if you’re curious check out my IG Stories where I open a Liberty draw every day. I’ve also enjoyed the 12 Days To Glow* advent calendar from Dermalogica, it’s full of skincare minis to let your skin glow!

Co mě rozhodně dokáže natěšit na Vánoce, jsou adventní kalendáře. Jako malá jsem zbožňovala ty čokoládové, nyní dávám přednost těm kosmetickým. Celé to čekání na Vánoce je hned příjemnější, když vám každý den udělá radost nějaká drobnost. Tyto Vánoce si každý den užívám adventní kalendář Liberty – mrkněte se na mé IG Stories, kde s vámi každý den otevírám jeden Liberty šuplíček. Ten od Dermalogica 12 Days To Glow* jsem už otevřela celý a byly v něm samé super mini produkty pro rozjasněnou pleť!

Hope you’ve enjoyed this post and maybe got yourself inspired to enjoy this festive time a bit more. What I find also helpful is yoga and meditation to keep me relaxed and slow down a bit. Have a beautiful Third Sunday!
* Post contains PR products.

Doufám, že jste si článek užili a že se třeba necháte inspirovat, jak si tento sváteční čas užít ještě více. Co mi také přijde super pro zrelaxování a na zpomalení té hektiky, je jóga a meditace. Tak hezkou adventní neděli!
* Článek obsahuje PR produkty.