Glossy Lips

Happy Sunday and welcome to a new post! Glossy lips are back and I can’t deny it gives me such a throwback to my teenage years. I used to wear gloss all the time, I even remember having a rollerball version of a lip gloss. But why go back to the old ways, when there are tons of lipsticks in so many variations? Well, lip gloss is easy. You just put it on and that’s it. No difficult application, it’s also low-maintenance. There is no drying feeling on the lips. Not to mention glosses are way much better than when I used to be a teen. It’s not about the only option a clear gloss anymore, you have so many options! Let’s see which I like the most now!

Zdravím vás u nového článku a přeji hezkou neděli! Lesklé rty jsou zpátky a nepopírám, že mi hodně připomínají období, kdy mi bylo ještě -náct. Nenosila jsem totiž nic jiného než právě lesky na rty a dokonce si pamatuji i lesk v podobě roll-onu. Proč se ale vracet zpět, když můžeme vybírat z takového množství rtěnek? No, s leskem na rty je to mnohem jednodušší. Jen ho nanesete a je hotovo. Nic složitého, ani co se celodenního nošení a úpravy týká. Nevysušují rty a to ani nemluvím o tom, že současná nabídka lesků na rty je mnohem lepší, než když mi bylo -náct. Už to není jen o průhledném lesku jako jediné volby, je opravdu z čeho vybírat! Tak se pojďme podívat, jaké lesky u mě vedou nyní!

It’s not that I’ve completely forgotten about lip gloss. I think I always had one or two in my collection, but it wasn’t something I’ve enjoyed that much compared to all of my lipsticks. I think everyone should own one great nude lip gloss! It just puts everything together when the lipstick you’re wearing isn’t just right or disguises dry lips and makes them look juicy again. Mine is the one in the beautiful shade Desert Heat from the VbxEstée Lauder collab. Also, Chanel does the best lip glosses for sure. I’ve gone through plenty of their lip glosses and I haven’t been disappointed ever.

Neberte to tak, že bych na lesky zanevřela úplně. Vždycky jsem jeden dva měla po ruce, ale rtěnky mě jednoduše bavily mnohem víc. Ať už vás lesklé rty baví nebo ne, každý by měl mít po ruce nějaký dobrý lesk v nude odstínu! Každá rtěnka s ním hned vypadá lépe, i když  zrovna ten den na vašich suchých rtech nevypadá zas až tak pěkně, nebo vám prostě nesedne odstínem, nude lesk jí dodá to něco, co jí chybělo. Ten můj nude lesk je v odstínu Desert Heat z limitované kolekce VbxEstéeLauder. Leskem na rty od Chanel nemůžete nikdy šlápnout vedle, přijdou mi jako jedny z nejvíce povedených. Měla jsem jich už několik a vždy jsem byla spokojená.

Fenty Beauty also has lip glosses that rank among the better ones. Their Gloss bombs got me back into glossy lips and it’s no wonder because these are just amazing. I love the bigger applicator, the scent, the gloss itself is excellent quality, non-sticky and so hydrating. I adore the pink one called Fu$$y as much as the original one in the shade Fenty Glow. A clear gloss is always handy to have and it’s also the ultimate throwback because that’s what I used to wear the most. I think you can’t go wrong with any clear gloss, this Bobbi Brown one in Crystal is quite good.

Lesky od Fenty Beauty patří také k těm povedenějším. Vlastně právě jejich Gloss bomb lesky můžou za to, že mě opět začaly tak moc bavit. A není se čemu divit, protože jsou úžasné. Mají super větší aplikátor, krásně voní, kvalita samotného lesku je také výborná, nelepí a také rty hezky hydratují. Zbožňuji růžový Fu$$y, stejně tak jako zcela první odstín Fenty Glow. Největší vzpomínkou na má teenage léta je bezpochyby průhledný lesk, nikdy není na škodu mít nějaký po ruce. Nedá se s ním šlápnout vedle, hodí se ke všemu. Tento od Bobbi Brown v odstínu Crystal vůbec není špatný. 

If you want something a bit more nourishing on your lips then lip oil is the way to go. This one from L’Oreal is so good and it stains your lips as well. There are other great ones like the lip oils from Clarins for example. The Dior Addict Lip Maximizer is also an excellent lip gloss. It’s lip plumping, nourishing and Dior recently came out with new shades inspired by their amazing Lip Glows.

Chcete-li vašim rtům dopřát ještě více hydratace, pak bude skvělou volbou olej na rty. Já si oblíbila tento od L’Oreal, mimo jiné rtům také dodá hezký růžový stain. I Clarins mají v nabídce skvělé oleje na rty. Dalším vynikajícím leskem na rty je bezpochyby Dior Addict Lip Maximizer. Umí rtům dodat plnější vzhled, hydratuje a Dior nedávno přišel s novými odstíny korespondujícími s jejich úžasnými Lip Glow balzámy na rty. 

 

 

 

Well, that’s everything for today’s post! What about you, are you team glossy lips or do you still prefer something more matte? See you next Sunday!

Tak, a to je pro dnešek vše! Jak to máte vy, jste spíše tým lesklé rty nebo preferujete spíše něco matnějšího? Uvidíme se opět příští neděli!